Respawn.pl

Strona główna » MOUZ NXT z awansem na LAN’a w Kijowie!

MOUZ NXT z awansem na LAN’a w Kijowie!

Autor: Michał Maćkowski

MOUZ NXT ani na chwilę się nie zatrzymuje! Zespół na czele z trzema Polakami zajął pierwsze miejsce w swojej grupie WePlay Academy League i pojedzie na LANa do Kijowa! 

Faza grupowa WePlay Academy League wczoraj dobiegła końca i na koncie MOUZ NXT już z Miłoszem “mhL” Knasiakiem jako snajperem możemy odhaczyć pierwszy sukces. Zespół z trzema Polakami w składzie wygrało grupę B i z pierwszego miejsca awansowało bezpośrednio na LAN’a w Kijowie!

Siedem zwycięstw i jedna porażka – tak wygląda bilans MOUZ NXT w fazie grupowej WePlay Academy League. Akademia mousesports przegrała wyłącznie jeden mecz ze Spirit Academy, które natomiast zajęło drugie miejsce ze stratą trzech punktów do pierwszego miejsca. To właśnie wczoraj ekipa Kamila “siuhego” Szkaradka przypieczętowała awans na finały lanowe, pokonując dwukrotnie akademię Virtus.pro.

Pewni gry na LAN’ie w Kijowie są także gracze akademii BIG, którzy zajęli pierwsze miejsce w grupie, ale z piętnastoma punktami na koncie. Co ciekawe taką samą ilość oczek w tabeli mieli także gracze Young Ninjas, ale ze względu na gorszy bilans rund i bezpośrednie zwycięstwo, to akademia niemieckiej organizacji zgarnęła drugie miejsce na LAN’ie!

Walka o występ na turnieju offline w Kijowie cały czas trwa. Do rozdania pozostały dwa miejsca, a w grze wciąż oglądać będziemy osiem zespołów, w tym między innymi akademie NAVI, Astralis czy Ninjas in Pyjamas.