Respawn.pl

mouz oficjalnie nowym reprezentantem Pompa Team

Autor: Michał Maćkowski
mouz

Stało się nieuniknione! Oficjalnie nowym i czwartym zawodnikiem Pompa Team w składzie CS:GO został Mikołaj “mouz” Karolewski, który z drużyną trenował już od kilku tygodni.

Długo musieliśmy czekać na oficjalne potwierdzenie, lecz wreszcie Pompa Team ogłosiła nowego zawodnika. Skład CS:GO w organizacji Szymona “Isamu” Kasprzyka przechodzi spore zmiany i najprawdopodobniej nowi zawodnicy stworzą najmocniejszy zespół, jaki dotychczas reprezentował barwy PT.

Nowym i czwartym ogniwem Pompa Team został świeży mistrz Polskiej Ligi Esportowej – Mikołaj “mouz” Karolewski, który dopiero co świętował triumf w PLE pod barwami Illuminar. Doświadczony zawodnik mniej więcej od połowy maja wiązany był już z organizacją Isamu, u której przebywał na testach. Wszyscy spodziewali się, że Mikołaj prędzej czy później dołączy do drużyny i będzie budował nowy zespół z młodymi i doświadczonymi graczami.

Na ten moment w Pompa Team oficjalnie brakuje jeszcze jednego zawodnika, lecz niewykluczone, że do zespołu dołączy były gracz CLEANTmix – Patryk “Demho” Tomaszewski, który oficjalnie rozstał się ze swoim dotychczasowym zespołem w ostatni dzień maja. Patryk pomagał ostatnio nowej drużynie Mikołaja w oficjalnych spotkaniach w ramach kwalifikacji do EDC, gdzie skład testował zawodników i sprawdzał swoje możliwości.

Aktualny skład Pompa Team wygląda następująco:

  • Mikołaj “Miki” Szemraj
  • Sebastian “fr3nd” Kuśmierz
  • Denis “Grashog” Hristov
  • Mikołaj “mouz” Karolewski