Respawn.pl

Movistar Riders uzupełnia skład!

Autor: Maks Bartosik
SAW JUST

Długo na uzupełnienie składu Movistar Riders nie musieliśmy czekać. Hiszpańska organizacja po zaledwie dwóch dniach znalazła nowego zawodnika i ponownie ma pełną piątkę w składzie CS:GO!

Kilka dni temu informowaliśmy, że Movistar Riders pożegnało się z Pere “sausol” Solsoną, który w hiszpańskim zespole występował od października ubiegłego roku. Hiszpan zdecydowanie nie błyszczał formą przez ten czas, a jego statystyki były dalekie od ideału, dlatego też organizacja zdecydowała się zakończyć jego współpracę.

Już wtedy pojawiały się doniesienia o tym, kto może zastąpić sausola w składzie Movistar Riders. Mówiło się o Tiago “JUST” Mourze, który przez ostatnie trzy miesiące przesiadywał na ławce rezerowowych w SAW Esports. Dwa dni temu hiszpańska organizacja oficjalnie potwierdziła te doniesienia, ogłaszając JUSTa jako nowy nabytek dywizji CS:GO.

27-letni Portugalczyk, który w swoim CV oprócz SAW ma także takie organizacje jak OFFSET czy K1ck, będzie pierwszym zawodnikiem spoza Hiszpanii w składzie Movistar Riders. Ostatnim takim przypadkiem w hiszpańskiej organizacji był Smooya, który występował w jej barwach w 2021 roku.

Aktualny skład Movistar Riders prezentuje się następująco:

  • Spain Alejandro “alex” Masanet
  • Spain Alejandro “mopoz” Fernandez-Quejo Cano
  • Spain David “dav1g”” Granado
  • Spain Antonio “Martinez” Martinez
  • Portugalia Tiago “JUST” Moura
  • Spain Galder “bladE” Barcena (trener)