Respawn.pl

MSI ogłasza „The Limited Series”. Nadchodzi kolekcja ekskluzywnych produktów dla graczy

Autor: Marcin Skrętkowicz

MSI ogłasza „The Limited Series”, czyli kolekcję ekskluzywnych wersji wybranych produktów ze swojej oferty. Ta będzie dostępna przez ograniczony czas i w limitowanej ilości, więc fani marki powinni się spieszyć, jeśli chcą ozdobić swoje komputery unikalnymi, specjalnie zaprojektowanymi produktami.

Ekskluzywne kolory i funkcje specjalne

„The Limited Series” zapewnia tę samą wysoką wydajność, którą MSI dostarcza od ponad 35 lat, z jedynym w swoim rodzaju wyglądem i ekskluzywnymi funkcjami, dającymi graczom szansę na dodanie czegoś wyjątkowego do ich komputerów PC.

Ograniczone ilości i ekskluzywni partnerzy

Każdy specjalny „zrzut” będzie produkowany tylko raz, w limitowanej ilości i sprzedawany przez ograniczony czas, wyłącznie w wybranych sklepach. A ponieważ każdy z nas jest wyjątkowy, MSI chce dać WSZYSTKIM GRACZOM możliwość wyrażenia siebie za pomocą tych oryginalnych produktów. To właśnie dlatego firma zdecydowała się zaoferować każdy zrzut w cenie bardzo zbliżonej do wersji standardowej.

Pamiętacie: limitowane produkty nie będą ponownie dostępne! Macie tylko jedną szansę, aby je zdobyć! Czekajcie na ujawnienie pierwszego zrzutu „The Limited Series”!