Respawn.pl

MSI rusza z promocją świąteczno-noworoczną!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Kup wymarzonego laptopa w wyjątkowej świątecznej ofercie, a przy okazji zgarnij rok dodatkowej gwarancji, kody na gry Call of Duty: Modern Warfare oraz Assassin’s Creed Mirage i gadżety od MSI.

Potrzebujesz nowego laptopa do gier lub pracy? MSI uruchomiło właśnie świąteczno-noworoczną promocję o nazwie Year End Sale, w ramach której przy zakupie wybranych laptopów, można otrzymać zupełnie za darmo nagrody o wartości nawet 1099 zł. Promocją objęte są modele gamingowe, biznesowe i skierowane do twórców, więc każdy znajdzie tu notebook idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Kup laptop MSI i zgarnij gadżety

Do zgarnięcia są plecaki MSI, adaptery, stacje dokujące, myszki, gry Call of Duty: Modern Warfare oraz Assassin’s Creed Mirage, a nawet rozszerzenie gwarancji na sprzęt o dodatkowy rok. W zależności od wybranego modelu możemy otrzymać pakiet o wartości od 99 zł do nawet 1099 zł.

Jak otrzymać nagrody?

Co trzeba zrobić, aby cieszyć się gratisami? Wystarczy w okresie od 4 grudnia do 7 stycznia 2024 roku kupić sprzęt objęty promocją u wybranych partnerów handlowych, zachować fakturę lub paragon, a następnie do 21 stycznia 2024 roku zarejestrować go w Centrum Członkowskim MSI. Sam proces jest bardzo łatwy, ale w razie potrzeby producent przygotował instrukcję krok po kroku.

Promocją objęte są niemal wszystkie serie laptopów MSI, począwszy od gamingowych maszyn Titan, Katana i Raider, przez modele dla twórców treści z linii Stealth i Creator, po biznesowe i typowo biurowe notebooki z serii Prestige czy Modern.

Wszystkie szczegóły, w tym modele objęte promocją i regulamin, są dostępne na stronie promocyjnej.