Respawn.pl

Strona główna » mwlky zawita do x-kom AGO w miejsce mhL-a?

mwlky zawita do x-kom AGO w miejsce mhL-a?

Autor: Krzysztof Sarna

Dotychczas nie mieliśmy okazji usłyszeć żadnych spekulacji czy plotek na temat tego, czy x-kom AGO pozostanie w modelu drużyny z pięcioma zawodnikami, czy też będzie chciało kontynuować projekt z szóstym graczem. Jednakże pojawiły się pierwsze doniesienia, że do organizacji z Warszawy ma zawitać Łukasz “mwlky” Pachucki. 

Jeszcze do niedawna AGO na swoim pokładzie miało sześciu zawodników. Jednak 4 stycznia bieżącego roku Miłosz “mhL” Knasiak przeniósł się do MOUZ NXT. Trudno było usłyszeć o plotkach na temat potencjalnego zaangażowania jakiegoś zawodnika w organizacji z Warszawy. Jednakże jak podaje redakcja Esportmania – wybór zapadł i mwlky zostanie “Jastrzębiem”. 

W ostatnim czasie AGO miało przeprowadzać testy. W kręgu zainteresowań mieli być także Bartosz “baljs” Mikołajewicz czy Bartosz “mASKED” Trybuła. Pachucki miał sprawić najlepsze wrażenie na sztabie szkoleniowym polskiej organizacji. 18-latek nie będzie mieć przed sobą jednak łatwego zadania. Przejęcia miejsca po mhL-u będzie olbrzymim wyzwaniem, wszak doskonale pamiętamy, jak Knasiak radził sobie chociażby w ESEA Premier. Ponadto przez AGO zmagania piętnastego sezonu ESL Pro League, zaplanowane na przełom marca i kwietnia. 

mwlky w przeszłości reprezentował barwy piratesports, Kazuars czy Illuminar Gaming. Co ciekawe, dokładnie 20 listopada w roli zmiennika grał pod banderą AGO w otwartych kwalifikacjach do DreamHacka Open December 2020. Z IHG dotarł do finału Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej oraz zajął 25-40. miejsce na Malta Vibes Knockout Series 1. 

Jeżeli powyższe doniesienia się potwierdzą, wówczas skład x-kom AGO będzie prezentować się następująco:

  • Damian “Furlan” Kisłowski
  • Eryk “leman” Kocęba
  • Maciej “F1KU” Miklas
  • Szymon “kRaSnaL” Mrozek
  • Łukasz “mwlky” Pachucki
  • Denis “Grashog” Hristov – rezerwowy
  • Mikołaj “miNirox” Michałków – trener