Respawn.pl

Mwlky znalazł nową drużynę! Polak zagra z byłymi graczami BIG i Sprout

Autor: Maks Bartosik
mwlky entropiq

Okołonoworoczna szuffla czas start! Na pierwszy ogień dostaliśmy informację o zespole, który zdecydował się zakontraktować Łukasza “Mwlky” Pachuckiego!

Ponad miesiąc minął, odkąd Mwlky opuścił ProjectG i został wolnym agentem. Przez ten miesiąc nie pojawiało się zbyt wiele informacji o potencjalnym nowym pracodawcy polskiego zawodnika, który przecież ledwo trzy miesiące temu wystąpił razem z ORKS na ESL Pro League. Jednak okres świąteczny i początek ostatniej fali roszad przed startem procesu kwalifikacyjnego do Majora w Kopenhadze to zmienił i były gracz Anonymo ma już nowy zespół.

Mwlky idzie śladami Snatchiego!

Mwlky został zaprezentowany jako nowy zawodnik czeskiej organizacji Entropiq. Można ją kojarzyć m.in. z rosyjskiego składu, który walczył na PGL Major Antwerp 2022, ale też ze składu z Snatchiem i Kubenem. W każdym razie, oba tamte etapy są już przeszłością, a w obecnym składzie Entropiq występują tacy gracze jak Starix czy Tizian.

Polski snajper w składzie Entropiq zajmie miejsce, które w połowie grudnia zwolnił forsyyy, odchodząc do Dynamo Eclot. Europejska formacja będzie teraz miała dwa tygodnie na doszlifowanie ostatnich taktyk przed startem kwalifikacji do turnieju RMR, na który awans jest rzecz jasna głównym celem zespołu.

Aktualny skład Entropiq prezentuje się następująco:

  • Tizian “tiziaN” Feldbusch
  • Luka “c0llins” Živanović
  • Blagoy “Oxygen” Dimitrov
  • Max “Marix” Kugener
  • Łukasz “mwlky” Pachucki
  • Niclas “enkay J” Krumhorn (trener)