Respawn.pl

Mynio i Rallen połączą siły w Team Secret?

Autor: Maks Bartosik
Mynio 9INE

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce będziemy mieć kolejny europejski skład z polskimi akcentami. Mynio i Rallen rozegrają razem kwalifikacje w barwach Team Secret!

Zarówno Mynio jak i Rallen mają ostatnio nieciekawy okres w swoich karierach. Polski prowadzący od kilku miesięcy poszukuje nowego zespołu po tym jak rozpadł się polski skład 9INE, natomiast Rallen jest w podobnej sytuacji po odejściu z Into The Breach. Istnieje jednak szansa, że wkrótce obaj panowie połączą siły i dołączą do jednej z bardziej znanych organizacji na europejskiej scenie.

Mowa o Team Secret, które zaledwie miesiąc temu dokonało zmian. Wtedy do zespołu dołączył NOPEEJ, który zajął miejsce Innocenta, który odszedł do Rebels. Do składu dołączył wtedy także były trener Into The Breach – Juve. Jak się jednak okazuje, kolejne zmiany w Team Secret zbliżają się wielkimi krokami.

Mynio i Rallen testowani przez Team Secret!

Z zespołem pożegnał się Maze, który dołączył do duńskiego ECSTATIC. W jego miejsce według plotek dołączyć ma właśnie Rallen, który idealnie wypełniłby lukę po Duńczyku. I gdy spojrzymy na skład Secret na dzisiejsze zamknięte kwalifikacje do turnieju CCT Europe, to możemy zauważyć, że te plotki faktycznie znajdują potwierdzenie. W składzie europejskiej formacji znalazł się jednak nie tylko sam Rallen, ale też i Mynio, który wystąpi zamiast NOOPEJa.

Jeśli faktycznie doszłoby do transferu obu Polaków do Team Secret, to byłaby to pierwsza współpraca Mynia i Rallena w ich karierze.