Respawn.pl

Na czym polega promocja FUT Ballers w FIFA 23?

Autor: Maks Bartosik
FUT Ballers FIFA 23

W FIFA 23 Ultimate Team wystartowała nowa promocja, której jeszcze nigdy w historii nie było! Na czym polega event FUT Ballers i jak można zdobywać karty Czarodzieje FUT – tego dowiecie się w tym tekście.

Po zakończeniu promocji FUT Fantasy, EA zdecydowało się przesunąć event urodzinowy. Zamiast niego otrzymaliśmy promocję nazwaną FUT Ballers, która debiutuje w Ultimate Team. Co ciekawe, nowy event wcale nie oznacza nowych kart które można trafić w paczkach, bowiem tym razem specjalne wersje zawodników będziemy mogli zdobywać wyłącznie poprzez SBC i zadania.

W piątek w grze pojawiły się dwie pierwsze karty Czarodziejów FUT. W SBC można odblokować Luisa Diaza ocenionego na 86. By zdobyć skrzydłowego Liverpoolu w specjalnej wersji wystarczy wymienić skład oceniony na 83 punkty oceny ogólnej.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby

Co ciekawe, gdy wykonamy wyzwanie o Kolumbijczyka, to następnie będziemy mogli zdobyć jego ulepszoną wersję w zadaniach sezonowych. Dostępna tam jest specjalna grupa wyzwań, w której codziennie będzie pojawiało się nowe zadanie związane z kartą dostępną w SBC, a wykonując je, odblokujemy ulepszoną kartę danego zawodnika.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i tekst „PIŁKA LUISEM Strzel uderzeniem finezyjnym Luisem Díazem Czarodzieje w różnych meczach Squad 18 MARCA 19 MARCA Gwiazdy UT-bolu XP STATUS: 0/5 XP 1GwiazdyFUT-bolu Gwiazdy 20 MARCA STATUS 0/4 XP Gwiazdy FUT-bolu. 21 MARCA STATUS 0/5 22 MARCA Gwiazdy UT- bolu XP STATUS 0/5 GwiazdyF bolu STATUS: 0/10 Gwiazdy FUT- bolu 23 MARCA STATUS: 0/4 Gwiazdy FUT bolu XP STATUS: /5”

Za wykonanie wszystkich wyzwań z tej grupy czeka na nas specjalna nagroda – Mason Mount w wersji FUT Ballers, oceniony na 90 punktów oceny ogólnej.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „89 ŚPO 86 TEM 88 88STR 90 POD MOUNT 20 DRY 62 OBR 78 FIZ”

To oczywiście nie koniec contentu, jaki zaserwowało nam EA. W SBC pojawiły się także cztery nowe rozbudowy, w tym 20×82+ czy Rozbudowa mieszanych kampanii 85+.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

W sklepie dostępna jest również specjalna paczka, za którą trzeba zapłacić zaledwie 10 monet. W środku znajdują się trzy niewymienne rzadkie karty. Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „PACZKA ENERGETYZUJĄCA Z 10 MONETAMI i ZAWODNICY 3 KARTY 3 RZADKIE E FUT23 FUT23 Zawiera 3 rzadkich złotych piłkarzy. Wszystkie karty są niewymienne. Limit użytkownika: 1 Koniec za: 23 g. 43 min 10 MONETY FUT”

Promocja FUT Ballers będzie dostępna w FIFA 23 Ultimate Team przez tydzień, do 24 marca do godziny 19:00.