Respawn.pl

Na pięć minut polska scena CS2 zamarła. A potem wszedł Dycha i wyjaśnił…

Autor: Maks Bartosik

Czy jeden z najlepszych polskich graczy CS2 był na testach w 9INE? Takie informacje pojawiły się w godzinach popołudniowych. Ale czy to prawda?

Po odejściu Mynia z 9INE, cała polska scena CS2 bacznie przygląda się testom w 9INE. Wśród zawodników, którzy byli wymieniani do zajęcia miejsca po ̶S̶z̶u̶s̶t̶e̶r̶z̶e̶ Myniu są m.in. Jedqr i jcobb. Co jakiś czas w sieci pojawiają się informacje o kolejnych nickach na karuzeli transferowej, jednak jak pisał Szpero, tylko ci dwaj wymienieni byli oficjalnie testowani.

Dzisiaj po południu pojawiła się kolejna informacja, która zaciekawiła wszystkich. Twitterowy (albo X-owy, jak kto woli) profil Leaki polskiego podwórka CS:GO wrzucił newsa, że na testach w 9INE przebywa aktualnie Dycha. Nie da się ukryć, że scenariusz w którym zawodnik ENCE dołącza do najlepszej polskiej formacji byłby piękny, ale jest jedno, nawet spore, ale.

Dycha komentuje doniesienia

Dycha szybko skomentował te doniesienia, odpowiadając na wspomnianego tweeta. Paweł napisał wprost – Dycha nie przebywa na testach, czym ukrócił spekulacje i chyba już oficjalnie potwierdził, że transfery “Dyszki” do 9INE nie będzie.

Kto zostanie piątym zawodnikiem 9INE? Na ten moment jeszcze nie wiemy. Dotychczas “Dziewiątki” występowały z Nawrotem jako stand-inem, a wczoraj w meczu na Looking4org wystąpił Jedqr.