Respawn.pl

Na rynku pojawiły się kawy z wizerunkiem Xayoo, Nitra i Masnego Bena!

Autor: Krzysztof Sarna

W influencerskim świecie nieustannie coś się dzieje. Praktycznie nie ma dnia, by coś nie wydarzyło. Sama branża kwitnie pod względem wszelakiego rodzaju współprac i to właśnie o tym pomówimy w niniejszej publikacji. Na rynku pojawił się kolejny produkt, zasadniczo to jest to stary-nowy. Mowa tu konkretnie o kawie z wizerunkiem trzech bardzo popularnych person świata internetu: Marcina “Xayoo” Majkuta, Sergiusza “TheNitroZyniaka” Górskiego oraz Masnego Bena. 

Jeśli chodzi o produkty spożywcze YouTuberów, czy też influencerów to w ostatnim czasie co chwilę światło dzienne odnajdują coraz to kolejne rzeczy. Świetnym tego przykładem są chociażby donuty, lody czy napoje Ekipy. Do tego warto jeszcze wymienić płatki Yummers, na których znajdziemy chociażby twarze członków Teamu X, Agaty “FAGATY” Fąk czy Marcina Dubiela. Trzeba jednak otwarcie przyznać, że kawy z wizerunkami Xayoo, Nitra i Masnego Bena mogą naprawdę sporo namieszać, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, jaką renomą cieszą się te persony w świecie Internetu.

 Jak już wspomnieliśmy – jest to stara-nowa kawa, bo mowa tu o marce GBS. Brand ten był już we współpracy zdecydowanie wcześniej z wymienionymi twórcami, a szczególnie dobrze kojarzyć możemy Masnego Bena, który współpracy tej podjął się jako pierwszy na polskim YT. Teraz jednak na zwykłym promowaniu się nie zakończy, ponieważ na opakowaniach kaw znajdziemy doskonale znanych nam twórców. 

Dostępne będą następujące smaki powiązane z wizerunkami:

  • Xayoo – Masło orzechowe
  • TheNitroZyniak – Brownie
  • Masny Ben – Kokos

Jeśli chodzi o sam produkt, to jest to frappe, a więc kawa do zalania zimnym mlekiem. Co prawda na obecną chwilę kawusię można zakupić w sieci sklepów Dino, ale już od 15 czerwca nowy produkt od GBS-a będziemy mogli otrzymać w sieci sklepów Kaufland. W niedalekiej przyszłości kawy mają się pojawić w sklepie internetowym Golden Bow Solutions.