Respawn.pl

Strona główna » Najlepsi gracze 2021 roku według HLTV: 20. broky

Najlepsi gracze 2021 roku według HLTV: 20. broky

Autor: Krzysztof Sarna

Mimo że wszyscy żyją już 2021 rokiem, to jeszcze przed kilkanaście nadchodzących dni wspominać będziemy ten miniony. To oczywiście za sprawą uwielbianego przez sporą część społeczności plebiscytu portalu HLTV na najlepszych graczy. Na 20. pozycji uplasował się reprezentant FaZe Clanu, Helvijs “broky” Saukants.

Nie da się ukryć, że codzienne poznawanie najlepszych graczy minionego roku według HLTV jest pasjonujące. Doskonale pamiętamy, ile ten proces sprawiał frajdy zarówno Wam, jak i nam. Tak więc pora na kolejne dwadzieścia dni, w których zobaczymy i przypomnimy sobie, komu tak naprawdę dobrze szło. Całą listę otwieramy, ale tak naprawdę zamykamy na graczu FaZe  Clan. broky, bo o nim mowa jest 20. najlepszym zawodnikiem 2021 roku.

Dla organizacji zza oceanu nie był to dobry rok. Formacja tak naprawdę niczego nie osiągnęła poza trzecim miejscem na Intel Extreme Masters Cologne. Mimo to 20-latek indywidualnie trzymał dobrą formę, wszak jego gra przełożyła się na rating na poziomie 1.10. Łotysz w ubiegłym roku średnio na rundę zadawał 73,5 obrażeń. Na rundę natomiast zabijał 0.71 przeciwników.

Co ciekawe – Saukants zajął ósme miejsce wśród ratingów po stronie antyterrorystów, wszak ten u niego wyniósł 1.24. Przyzwoicie jest także, jeśli chodzi o eliminacje przy użyciu AWP na rundę, wszak tych było 0.36, przez co broky w tej konkurencji zajął dziesiątą lokatę na świecie.

Ranking dwudziestu najlepszych zawodników w 2021 roku według portalu HLTV.org prezentuje się następująco:

20. Helvijs “broky” Saukants

Najlepszych graczy 2021 roku znajdziecie pod tym odnośnikiem (Będzie on codziennie aktualizowany).