Respawn.pl

Najlepsze Skiny Dual Berettas w CS:GO

Autor: Michał Maćkowski
Skiny Dual Berettaa

Skiny stały się integralną częścią gier online. CS:GO było jedną z pierwszych gier, które spopularyzowały skiny. To świetny dodatek, który wprowadza różnorodność, a ich popularność, w tym do Dual Berettas rośnie z każdym dniem.

Czym są Skiny Dual Berettas w CS:GO

Skiny do Dual Berettas to rzecz, która zmienia wygląd pary pistoletów w CS:GO. Wszystkie skórki do Dual Berettas mają różne kolory i wzory. Zostały stworzone przez członków społeczności Steam. W tym celu istnieje oddzielna sekcja warsztatu, w której można zobaczyć skórki jeszcze przed ich wydaniem. Skiny CS:GO można zdobyć, otwierając skrzynki na zaufanych platformach lub bezpośrednio w grze. Aby zmienić standardowy wygląd broni lub starą skórkę na nową, należy przejść do ekwipunku w grze i wybrać preferowany przez nas skin.

Lista najlepszych skinów Dual Berettas w CS:GO

Pojedynkowicz 

Ten skin należy do kolekcji The Chop Shop. Dual Berettas | Pojedynkowicz są wykonane w kombinacji kilku kolorów. Górna część pistoletu jest pomalowana na czarno, a główna część składa się z szarej metalicznej farby. Na rękojeściach broni znajdują się niebieskie nakładki, na które naniesiono teksturowane obrazy kwiatów, liści i różnych innych wzorów. Obrazy są wykonane w kolorze metalicznym. Poziom rzadkości Dual Berettas | Pojedynkowicz oznaczony jest kolorem fioletowym. Skin jest dostępny w każdych stopniu zużycia, lecz  nie jest dostępny z licznikiem StatTrak i nie ma opcji pamiątki.

Wywietrzniki

Ten skin należy do kolekcji Chroma 3. Dual Berettas | Wywietrzniki wykonany jest w minimalistycznym stylu. Górna część skina posiada metaliczny kolor z dodatkiem czerni i pomarańczy. Celownik, spust i migawka wykonane są w kolorze pomarańczowym. Chwyty pistoletowe są czarne, z teksturowanymi nakładkami w innym odcieniu. Skin został stworzony przez SLIMEface, a poziom rzadkości Dual Berettas | Wentylatory oznaczony jest kolorem niebieskim. Skórka dostępna w każdych stopniu zużycia. Dual Berettas | Wywietrzniki posiadają opcję StatTrak.

Hemoglobina

Ten skin należy do kolekcji Arms and Deal. Dual Berettas | Hemoglobina składa się z dwóch kolorów: metalicznego i czerwonego. W miejscach, gdzie pistolet ma czerwoną metaliczną farbę, narysowane są czarne linie, które tworzą wzory. Poziom rzadkości Dual Berettas | Hemoglobina to fioletowy, a skin dostępny jest w każdym stopniu zużycia. Dual Berettas | Hemoglobina posiadają opcję w StatTraku.

Atak Kobry

Ten skin należy do Kolekcji Hydra. Powierzchnia Dual Berettas | Atak Kobry jest wykonana w ciemnozielonym kolorze. Górna część pistoletu pomalowana jest na różne odcienie neonowej zieleni. Tworzy to imitację płynu w kolbie. Wizerunki kobr są wygrawerowane na rękojeściach broni. Same uchwyty są wykonane w kolorze czarnym. Pozostałe elementy są utrzymane w kolorze pomarańczowym. Poziom rzadkości Dual Berettas | Atak Kobry oznaczony jest kolorem różowym. Skin dostępny jest w każdym stopniu zużycia i posiada opcję StatTrak.

Szmaragd

Ten skin należy do kolekcji Canals. Na chwycie i zamku Dual Berettas | Szmaragd nakładana jest szmaragdowa, metaliczna farba. Pozostałe części pistoletu pozostają niepomalowane. Skórka należy do serii „Szmaragd”. Poziom rzadkości Dual Berettas | Szmaragd to niebieski. Skin dostępny jest w każdym poziomie zużycia. Dual Berettas | Szmaragd nie jest dostępny w opcji StatTrak i pamiątkowej.

Podwójny Dopalacz

Ten skin należy do kolekcji Inferno 2018. Dual Berettas | Podwójny Dopalacz jest wykonany w stylu samochodu wyścigowego. Pistolet jest oznaczony numerem 25 w kółku oraz różnymi napisami sponsorskimi. Skin łączy kolory żółty, czerwony, biały i zielony. Poziom rzadkości Dual Berettas | Podwójny Dopalacz to różowy. Skórka dostępna jest w każdym poziomie zużycia i posiada opcję w StatTraku.

Miejski Wstrząs

Ten skin należy do kolekcji Chroma. Dual Berettas | Miejski Wstrząs są pomalowane niebieskim gradientem i uzupełnione różnymi elementami w postaci jasnych pasów. Pozostałe części pistoletu pokryte są wzorem kamuflażu w różnych odcieniach szarości. Niektóre części broni są wykonane w jednolitym szarym kolorze. Poziom rzadkości Dual Berettas | Miejski Wstrząs to niebieski i skórka dostępna jest w każdym stopniu zużycia. Dual Berettas | Miejski Wstrząs posiada opcję w StatTraku.

Kobaltowy kwarc

Ten skin należy do kolekcji Lake. Śruby i uchwyty Dual Berettas | Kobaltowy Kwarc są wykonane w różnych odcieniach niebieskiego. Broń ozdobiona jest elementami geometrycznymi, które tworzą fakturę kryształu. Pozostałe elementy broni pozostawiono w standardowym kolorze. Poziom rzadkości Dual Berettas | Kobaltowy Kwarc to fioletowy (spoza obiegu). Skin można kupić lub wydropić każdym stopniu zużycia. Dual Berettas | Kobaltowy Kwarc nie mają opcji StatTrak.

Podsumowując!

Gra Counter-Strike: Global Offensive ma duży wybór skinów dla wszystkich kategorii broni. Skórki różnią się ceną, rzadkością i innymi czynnikami. Każdy gracz może wybrać dla siebie najlepszą opcję. Dual Berettas zyskują coraz większą popularność, a skiny do nich są coraz bardziej interesujące. Z pomocą tego artykułu możesz zapoznać się z niektórymi opcjami, które są uważane za najlepsze na rynku.

Materiał powstał przy współpracy ze stroną HellCase.com