Respawn.pl

Strona główna » Najlepszy indonezyjski gracz CS:GO powraca do TYLOO

Najlepszy indonezyjski gracz CS:GO powraca do TYLOO

Autor: Marcin Kapusta

Hansel “BnTeT” Ferdinand powrócił do chińskiej formacji TYLOO po spędzeniu dwóch lat na innych kontynentach!

Syn marnotrawny wrócił do domu. Hansel “BnTeT” Ferdinand definitywnie opuścił EXTREMUM i ponownie przywdział trykot TYLOO. “Czas wrócić do pracy! Będę pełnił rolę prowadzącego i dam z siebie wszystko, żeby przywrócić zespół na dawne tory.” – krótko stwierdził za pośrednictwem Twittera.

26-letni Indonezyjczyk reprezentował barwy TYLOO w latach 2017-2019. Pod jego przewodnictwem drużyna zwyciężyła wiele regionalnych turniejów, ale także w zmaganiach międzynarodowych radziła sobie fenomenalnie. Wywalczyła m.in. wicemistrzostwo IEM Shangai 2018 i TOYOTA Master Bangkok, dotarła do półfinału IEM Sydney 2018 oraz zakwalifikowała się na trzy Majory. W szczytowym momencie figurowała nawet w czołowej 10. świata, będąc tym samym sklasyfikowanym zespołem w Azji. Pod koniec 2019 roku BnTeT zakończył obfity epizod w TYLOO i dołączył do nowopowstałej sekcji CS:GO w Gen.G Esports. W nowych barwach zatriumfował podczas DreamHack Open Anaheim 2020 oraz ESL One Road to Rio NA, jednak kulejąca scena za Atlantykiem i warunki epidemiologiczne sprawiły, że projekt ostatecznie spalił na panewce. Później próbował swoich sił w EXTREMUM, ale również z mizernym skutkiem.

Aktualnie TYLOO posiada sześcioosobowy skład, ale pewne jest, że BnTeT zagra w wyjściowej piątce. Pełni on przecież rolę prowadzącego. Nie wiadomo jednak, kto ustąpi miejsca indonezyjskiemu weteranowi.

Obecny skład TYLOO wygląda następująco:

  • Zhenghao “DANK1NG” Lv
  • Kelun “SLOWLY” Sun
  • YuLun “Summer” Cai
  • YuanZhang “Attacker” Sheng
  • HaoWen “somebody” Xy
  • Hansel “BnTeT” Ferdinand
  • LiKan “ryk” Luo (trener)