Respawn.pl

Najpopularniejsza streamerka z banem na Twitchu, Instagramie i TikToku

Autor: Filip Woszczek

Amouranth, znana w ostatnim czasie ze swoich transmisji na Twitchu w kategorii ASMR, ponownie ląduje z banem. Tym razem dostało się jej także na Instagramie oraz TikToku.

To już piąta banicja amerykańskiej streamerki, począwszy od 2019 roku. Sytuacja okraszona została przez nią wiadomością o treści: “Banned everywhere” za pośrednictwem Twittera. Powód nałożonych blokad narazie nie jest znany, więc Amouranth zapewne sama nie wie, o co tak naprawdę poszło.

Patrząc na historię blokad w serwisie StreamerBans, jest to jej piąty ban na platformie Twitch, natomiast warto wspomnieć, że wszystkie z nich nie przekroczyły nawet tygodnia. Czy podobnie będzie w tym przypadku? Trudno powiedzieć.

https://twitter.com/Amouranth/status/1446570242986192903

Można się więc tylko domyślać, za co zostały nałożone blokady. W ostatnich tygodniach popularność Kaitlyn Siragusa znacznie wzrosła, a wszystko dzięki ASMR, czyli w tym przypadku m. in. lizaniu mikrofonu, a właściwie to dwóch naraz, co w naszych słuchawkach ma wprawić w relaks i odpoczynek. Na ten moment jednak jedynymi kontami influencerki, które są aktywne to te na Twitterze oraz prywatny instagram.

Z każdą banicją szansa na powrót do fioletowej platformy zmniejsza się, zaś w tej konkretnej sytuacji to trzy konta naraz, więc może potwierdzić się najgorszy ze scenariuszy. Jednocześnie Amouranth zapewnia, że pieniędzy jej nie brakuje i poradzi sobie nawet w tak nieciekawej sytuacji.

Kaitlyn zapowiada, że zamierza skupić się teraz na twórczości wideo w serwisie YouTube, gdzie również poruszyła temat zaistniałej sytuacji w humorystyczny sposób.