Respawn.pl

Nakładki na klawisze Genesis Lead 300 – Odpicuj swoją klawiaturę!

Autor: Michał Maćkowski
Nakładki na klawisze, Lead 300

Nie chcesz zmieniać klawiatury, a nakładki na klawisze wyglądają jak z horroru? Genesis przychodzi na ratunek dzięki nowemu produktowi Lead 300, który pomoże wyróżnić i poprawić estetykę każdej klawiatury mechanicznej.

Uwielbiacie swoją aktualną klawiaturę, która potrzebuje małego ratunku, a może po prostu lekkiego podrasowania. Na ratunek przychodzi Genesis, które wypuściło na rynek swój nowy produkt Lead 300, czyli specjalne wytrzymałe nakładki na klawisze wykonane w technologii Double – shot.

Nakładki na klawisze Lead 300, popraw wygląd swojej klawiatury!

Nakładki na klawisze Genesis Lead 300 to zestaw wytrzymałych nakładek wykonanych z tworzywa sztucznego w technologii double-shot. Oznacza to, że każdy z klawiszy wykonany został właśnie techniką podwójnego wtrysku tworzyw wprost do formy klawisza, która w odróżnieniu od tradycyjnego sposobu wypalania znaków (Laser – cut) czyni je wyjątkowo odpornymi na tarcie.

Nakładki wyróżniają się bardzo często spotykanym profilem typu OEM i pasują zarówno do układu klawiatur ANSI, jak i ISO. Oczywiście nakładki na klawiaturę od Genesis posiadają przezroczyste litery, które przepuszczają podświetlenie LED RGB — funkcjonalność drogich klawiatur dla graczy nie zostanie więc w żaden sposób ograniczona. Obok standardowych klawiszy znajdziemy także klawisze multimedialne.

Nakładki Lead 300 są kompatybilne ze standardowymi przełącznikami mechanicznymi, a więc nadadzą się do większości popularnych klawiatur dla graczy. W pudełku z nakładkami oprócz instrukcji obsługi znajdziemy także specjalny klips do łatwiejszego montażu i demontażu klawiszy.

Specyfikacja:
⦁ Przeznaczenie: dla graczy
⦁ Layout klawiszy: standardowy (US)
⦁ Układ klawiszy: ANSI-ISO
⦁ Profil klawiszy: OEM
⦁ Klawisze multimedialne: Tak
⦁ Materiał: ABS
⦁ Technologia nadruku klawiszy: double injection
⦁ Akcesoria w zestawie: instrukcja obsługi, Klips
⦁ Waga: 122 g

Sześć kolorów nakładek Lead 300 do wyboru!

Zestaw nakładek na klawisze dostępny jest aż w sześciu różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wersja różowa, miętowa oraz fioletowa posiada aż 112 klawiszy. Natomiast wersja szara, granatowa i pomarańczowa tylko o sześć mniej.

Nakladki na klawisze szare Lead 300Nakładki na klawisze, Lead 300Nakladki na klawisze pomaranczowe Lead 300Nakładki na klawisze, Lead 300Nakładki na klawisze, Lead 300Nakładki na klawisze, Lead 300

Nakładki na klawisze Lead 300 od Genesis dostępne są już teraz na oficjalnej stronie producenta w cenie 39,99 złotych za zestaw. Natomiast dzięki współpracy Respawn.pl z polską marką Genesis, możecie zakupić cały sprzęt producenta 10% taniej! Wystarczy, że przy zakupie w miejscu przeznaczonym na kod rabatowy wpiszecie RESPAWNPL. Jak skorzystać z kodu, możecie dowiedzieć się tutaj.

Materiał powstał przy współpracy z partnerem serwisu Respawn.pl, marką Genesis!