Respawn.pl

Naklejki Blast.TV Major Paris 2023 już dostępne – Aktualizacja CS:GO 05.05.2023

Autor: Maks Bartosik
Naklejki Blast.TV Major Paris 2023 CS2

Doczekaliśmy się! Dziś w nocy Valve wydało aktualizację związaną z nadchodzącym Majorem w Paryżu. Do gry trafiły m.in. naklejki Blast.TV Major Paris 2023!

Na majorową aktualizację CS:GO czekaliśmy naprawdę długo, aż w końcu dosłownie przed chwilą pojawiła się w grze. Na trzy dni przed startem Blast.TV Major Paris 2023 Valve w końcu zdecydowało się wypuścić ostatnią taką aktualizację w obecnej wersji Kantera.

NAKLEJKI W KOŃCU W GRZE!

Przyniosła ona przede wszystkim długo wyczekiwane naklejki – autografy i herby drużyn które powalczą w Paryżu. Dostępnych jest łącznie aż sześć kapsuł z naklejkami i każda z nich zawiera naklejki w czterech wersjach – zwykła, brokatowa, hologram oraz złota. Dodatkowo tak jak ostatnio, po zakończeniu zmagań w Paryżu pojawi się siódma kapsuła, zawierająca specjalne naklejki zwycięskiej drużyny.

Viewer Pass Blast.TV Major Paris 2023

Oprócz naklejek, Valve dodało również Viewer Pass, który pozwala nam typować każdą z trzech faz paryskiego Majora. W nagrodę za poprawne typowanie w zabawie Pick’em Challenge jak zawsze otrzymywać będziemy żetony, które następnie odblokują jeden z trzech poziomów specjalnego żetonu – brązowy, srebrny oraz diamentowy. Oprócz tego, wspomniane żetony można będzie wymienić na specjalne, pamiątkowe paczki Blast.TV Major Paris 2023.

Dodatkowo Viewer Pass odblokuje dostęp do graffiti z herbami wszystkich drużyn, które wezmą udział w Majorze. Graffiti są nieograniczone i można ich używać nieskończoną ilość razy przez cały okres trwania Majora.

Dostępne są dwie opcje zakupu Viewer Pass Blast.TV Major Paris 2023. Podstawowa wersja daje nam jedynie dostęp do Pick’em Challenge i kosztuje 44.50zł. Natomiast ulepszona wersja oprócz wspomnianego dostępu do Pick’ema zawiera również trzy tokeny i kosztuje 79.95zł.

obraz 2023 05 05 022031619

Wszystkie nowości które wprowadza Majorowa aktualizacja CS:GO:

-Ulepszalny żeton Paris Major 2023. Dostęp do Pick’Em Challenge.
-Nielimitowane graffiti z herbami drużyn do końca turnieju.
-Drużynowe etykiety Steam.tv
-Dostęp do pamiątkowych paczek Paris 2023
-Naklejki drużyn i autografy graczy są dostępne do zakupu. 50% przychodu trafi do
graczy, drużyn i organizacji biorących udział w Blast.TV Major Paris 2023