Respawn.pl

Naklejki mistrzów PGL Major już dostępne – Aktualizacja CS2 03/04/2024

Autor: Maks Bartosik
Aktualizacja CS2

Dziś w nocy pojawiła się pierwsza aktualizacja CS2 po zakończeniu PGL Major 2024. Do gry zostały dodane naklejki mistrzów – Natus Vincere!

Jak co roku, po zakończeniu Majora Valve wypuszcza specjalną kapsułę z naklejkami, które mają uhonorować mistrzów danego turnieju. W przypadku PGL Major Copenhagen 2024 taką dedykowaną kapsułę otrzymali zawodnicy Natus Vincere. Przed chwilą pojawiła się ona w grze.

Specjalne autografy – to wprowadza nowa aktualizacja CS2

Jej zawartość to dwadzieścia autografów zawodników Natus Vincere w specjalnej wersji z podpisem “Champions” na samym dole naklejki. Jej cena jest taka sama, jak wszystkich innych kapsuł – 4.10zł.

obraz 2024 04 03 024204918

Kapsuły z autografami mistrzów PGL Major Copenhagen 2024 to nie jedyne, co wprowadza nowa aktualizacja. Deweloperzy zawarli w nich też kilka poprawek. Ciekawa jest także zmiana, przez którą przedmioty zakupione i wymienione w CS2 nie będą widoczne dla innych użytkowników przez 10 dni. Pełną listę zmian które wprowadza nowa aktualizacja CS2 możecie zobaczyć poniżej:

[RÓŻNE]

  • Naprawiono kilka przypadków lepkich kolizji podczas skoków na powierzchnie
  • Naprawiono kolejny błąd związany z wątkowością, który mógł powodować problemy z szybkością klatek, szczególnie jeśli wszystkie procesory były zajęte
  • Przedmioty zakupione i wymienione w Counter-Strike nie będą widoczne dla innych użytkowników przeglądających Twój ekwipunek Steam przez 10 dni