Respawn.pl

Naklejki Outsiders z CS:GO podrożały o ponad 500%

Autor: Michał Maćkowski

Rynek przedmiotów CS:GO potrafi zaskakiwać, szczególnie jeżeli mówimy o naklejkach. Wraz z powrotem Virtus.pro, naklejki Outsiders zyskały nawet po 500%.

Skiny i naklejki związane z CS:GO ostatnimi dniami mocno poszły w górę, a powodów tego może być naprawdę wiele. Zapowiedź Counter-Strike 2 wzbudziła wśród fanów ponowny głód gry, a elementy kosmetyczne ponownie stały się elementem jeszcze większego zainteresowania. To jednak gwiazdą rynku przedmiotów związanych z CS:GO są naklejki Outsiders.

Virtus.pro wróciło, to naklejki Outsiders poszły w górę w CS:GO

Dokładnie 21 marca dowiedzieliśmy się, że Virtus.pro oficjalnie wraca na scenę CS:GO, po tym jak organizacja zmieniła swojego właściciela. Już teraz nie mówimy o rosyjskiej organizacji, a ormiańskiej, której siedziba znajduje się w stolicy Armenii. To spowodowało, że zawodnicy, którzy grali do tej pory pod nazwą Outsiders, na następnych turniejach będą już reprezentować barwy Virtus.pro.

To spowodowało gwałtowny wzrost cen naklejek związanych ze zwycięzcą Majora w RIO. Nie mówimy tutaj o wzroście o kilka groszy, a wręcz o prawdziwej perełce inwestycyjnej. Naklejki związane z tą nazwą podrożały nawet o 500%.

outsiders

Z 20 groszy do ponad 1,60 zł

Gwałtowny wzrost cen naklejek związanych z Outsiders rozpoczął się 21 marca, kiedy to naklejkę mogliśmy kupić okolicach 20 groszy. To jednak niecały dzień później, naklejka rosyjskiej drużyny była już po 1,69 zł, co spowodowało wzrost o ponad 800% procent. Cena jednak nieco spadła i aktualnie jej koszt to okolice 1,09 zł.

Oczywiście wzrosty cen pojawiły się na wszystkich jakościach naklejek, przez co różowa wersja w pewnym momencie kosztowała prawie 10 złotych, kiedy to dzień wcześniej mogliśmy ją zakupić po 1,60 zł.

outsiders brokat