Respawn.pl

Naklejki z okazji Majora dostępne – Aktualizacja CS2 21/03/2024

Autor: Michał Maćkowski
Naklejki naklejki pgl cs2 major kopenhaga

Wreszcie Valve dodało naklejki z okazji trwającego PGL CS2 Major Kopenahaga! Naklejki dodane zostały cztery dni od startu pierwszego najważniejszego turnieju w nowej wersji gry.

Naklejki z PGL CS2 Major Kopenhaga dostępne! 

Gracze długo musieli czekać na naklejki z okazji pierwszego Majora w Counter-Strike 2, który wystartował siedemnastego marca. Od tamtej pory Valve nie udzielało żadnych informacji na temat braku naklejek, ale społeczność szybko zaczęła badać sprawę.

Opóźnienie w naklejkach spowodowane było najprawdopodobniej prawami autorskimi – Valve nie chciało, aby w grze pojawiła się jakakolwiek naklejka z czcionki, która nie jest darmowa. Teraz już jednak gracze mogą cieszyć się z naklejek.

Do gry trafiło łącznie sześć kapsułek – 3 z logami drużyn i 3 z autografami. Każdej koszt to aktualnie 4 złote i 10 groszy.  Po zakończeniu Majora, do gry trafi jeszcze jedna kapsułka, w której znajdą się autografy zwycięzców w złotych wersjach. Co istotne, po turnieju kapsułki będą miały najprawdopodobniej promocję, która zawsze sięga 75%.

Poza dodaniem naklejek, Valve w ostatnich dniach usunęło także z menu gry logo 9PANDAS, które zastąpione zostało GamerLegion. Więcej zmian w aktualizacji w dniu 21.03 nie było. Po więcej informacji o PGL Major Kopenhaga 2024 zapraszamy do dedykowanej relacji.