Respawn.pl

Napięty grafik na zakończenie 4. kolejki ESL MP

Autor: Krzysztof Sarna

Wczorajszy dzień ESL Mistrzostw Polski wiązał się jedynie z pełnymi pulami zdobywanymi przez poszczególne zespoły. Dziś jednak powinno być już inaczej, a to też z uwagi na to, że spotkań będzie więcej.

Przypomnijmy, że wczoraj w ramach 4. kolejki ESL Mistrzostw Polski po pełną pulę sięgnęło Anonymo Esports oraz HONORIS. Dziś natomiast do gry wejdą liderzy, czyli Ungentium.

Kolejne mecze czwartej kolejki jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski rozpoczną się już o godzinie 15:30. Wówczas na serwerze zamelduje się Team ESCA Gaming wraz z MAD DOG’S PACT. Piotr “morelz” Taterka i jego koledzy mają się z czego cieszyć, bo zajmują drugą lokatę w zestawieniu i po sześciu mapach zgromadzili trzynaście punktów. Inaczej to wszystko prezentuje się w przypadku PACT-u, który jest na siódmym miejscu i po dziewięciu arenach ma tych oczek sześć.

Bardzo rozpędzone Ungentium będzie dziś próbował zatrzymać miks Dolej Miodu. Będzie to jednak bardzo trudne zadanie, kiedy zwrócimy uwagę na to, że lider przegrał tylko jedną arenę na sześć rozegranych. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku Patryka “ponczka” Witesa i jego kumpli, którzy również na sześć starć byli górą tylko w jednym. Musiałby się zatem zdarzyć cud, żeby pierwsza ekipa tabeli straciła dziś punkty. 

Ostatni dwumecz rozpocznie się o godzinie 20:30. Aktorami tego spektaklu będzie Lycans oraz M1 EDEN. Dla tego drugiego zespołu będzie to świetna okazja, by wzbogacić się o cenne punkty i powędrować do góry. Dlaczego świetna? A no dlatego, że Lycans jest outsiderem. Formacja ta rozegrała już sześć spotkań i żadnego z nich chociażby nie zremisowała. I rzeczywiście – przełamanie jest możliwe zawsze, tak nie uwierzymy w nie, dopóki go nie ujrzymy.

Harmonogram wtorkowych spotkań ESL Mistrzostw Polski prezentuje się następująco:

15:30 | Team ESCA Gaming vs. MAD DOG’S PACT

16:45 | MAD DOG’S PACT vs. Team ESCA Gaming

18:00 | Ungentium vs. Dolej Miodu

19:15 | Dolej Miodu vs. Ungentium

20:30 | Lycans vs. M1 EDEN

21:45 | M1 EDEN vs. Lycans

Wszystkie te spotkania, oczywiście wraz z polskim komentarzem będziecie mogli oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska na Twitchu. Dostaniecie się do niego klikając w ten odnośnik