Respawn.pl

NATEC prezentuje serię lamp ALFAMA dla początkujących influencerów!

Autor: Michał Maćkowski

Firma NATEC przedstawiła kilka swoich nowych produktów przeznaczonych dla początkujących influencerów. Mowa tutaj o lampach z serii ALFAMA! 

NATEC znane głównie ze sprzętu biurowego postanowiło pochylić się nad początkującymi influencerami i wypuściło serię specjalnych lamp, dzięki którym możemy lepiej doświetlić miejsce podczas wykonywania zdjęcia lub prowadzonej przez nas transmisji na żywo. W serii lamp znalazły się łącznie cztery produkty, a niektóre z nich mogą znaleźć zastosowanie nie tylko u influencerów.

Alfama Ring Light = 74,90 zł

Jednym z nowych produktów w szeregach NATEC została lampa w kształcie pierścienia dostępna w dwóch wersjach – z podświetleniem RGB i bez. Urządzenie posiada specjalną rączkę do telefonu i pilocik wmontowany w kabel, który pozwala nam sterować światłem. Do wyboru w standardowej wersji mamy trzy odcienie koloru białego.

ZGARNIJ 10% RABATU NA ZAKUPY SPRZĘTU OD NATEC! KLIKNIJ W PONIŻSZY BANNER

Natec

 

Alfama RGB Ring Light = 119 zł

Alfama Ring Light posiada także wersję z uwielbianym przez wielu podświetleniem RGB. Czym różni się zatem od standardowej wersji? Oprócz wielu opcji kolorowego i jednolitego podświetlenia do zestawu utrzymujemy jeszcze bezprzewodowy pilot, który nieco wygodniej pozwala nam sterować urządzeniem. Co ważne lampa ma różne konfiguracje, dzięki czemu możemy wybrać światło najbardziej pasujące nam do otoczenia i aktualnych potrzeb.

Wszystkie dostępne opcje oświetlenia w Alfama Ring Light RGB zobaczycie w poniższym materiale

Alfama LED = 79,90 zł

W nowej serii produktów od NATEC znalazły się także lampki ledowe, które także możemy zakupić w dwóch wersjach. Alfama Led Light posiada 49 ledów i działa na bateria AA. Trzeba przyznać, że światło wydobywające się z tego urządzenia naprawdę daje po oczach i nie tylko dobrze sprawdza się jako oświetlanie podczas robienia zdjęć czy transmisji na żywo. Ledówka na pewno sprawdzi się także pod namiotem czy podczas braku prądu. Co ważne obydwie “ledówki” kompatybilne są ze stojakiem dołączonym do produktów Alfama Ring Light.

Alfama LED Color = 99,90 zł

Oprócz standardowej wersji, Natec zaprezentowało także lampkę LED z wbudowaną baterią. Alfama Led Color możemy naładować dzięki dodanemu kablowi USB przykładowo od powerbanka. Co ciekawe do zestawu dodano także cztery o różnych kolorach nakładki, dzięki czemu możemy zapewnić sobie kolorowe oświetlenie, które pozwoli jeszcze lepiej przedstawić nagrywane obiekty.

Pamiętajcie, że przy zakupie na oficjalnej stronie NATEC  możecie otrzymać na wszystkie produkty aż 10% rabatu! Wystarczy, że przy składaniu zamówienia wpiszecie nasz kod IZAKTV!