Respawn.pl

Natus Vincere zaczyna zbrojenie dywizji VALORANTA

Autor: Paweł Wilk

Każdego dnia popularność VALORANTA rośnie, a niesamowite wyniki oglądalności VALORANT Champions Tour 2021 Reykjavík sprawiły, że kolejne organizacje zdecydowały się sięgnąć po graczy FPS-a od Riot Games.

Do tego grona dołączyło właśnie Natus Vincere, które słynęło z czołowych drużyn Counter-Strike: Global Offensive czy DOTA2, a teraz zamierza spróbować swoich sił w VALORANCIE. Na początek ukraińska organizacja przedstawiła swoje pierwsze ogniwo drużyny, która już w trzecim sezonie celować będzie w mistrzowskie tytułu. Jako pierwszy umowę z Na’Vi parafował Kirill “Cloud” Nehozhin. Młody Rosjanin od kilku miesięcy rywalizuje w turniejach VALORANTA, reprezentując do tej pory m.in. Worst Players, CrowCrowd czy honk. Teraz przed Nehozhin dużo poważniejsze wyzwanie i zdecydowanie większa presja.

To wielki honor, że mogę być częścią Natus Vincere. Jestem niesamowicie szczęśliwy, że otrzymałem tą szansę. Jestem gotowy do jeszcze cięższej pracy niż do tej pory. Wiem, że organizacja ma ogromną liczbę fanów, którzy jej kibicują z całego serca i pragnę im się za to odwdzięczyć. Otrzymałem szansę udowodnienia swoich umiejętności i zrobię wszystko by pokazać się z najlepszej strony – powiedział Kirill “Cloud” Nehozhin, nowy zawodnika VALORANTA w Natus Vincere.

Dziś także organizacja przedstawiła nowego managera drużyny, którym został Vladislav TheVs” Moroz.