Respawn.pl

NAVI i BIG ze wspólną linią odzieży! Przychody zostaną przekazane Ukrainie

Autor: Marcin Kapusta

Organizacje esportowe Natus Vincere i BIG stworzyły wspólną linię odzieży. Współpraca ma szczytny cel, ponieważ przychody ze sprzedaży zostaną przekazane Ukrainie!

Formacja Natus Vincere od ponad miesiąca znajduje się w centrum działań wojennych i aktywnie wspiera swój naród przed rosyjskim okupantem. Zwolnienie rosyjskich graczy akademii CS:GO, zerwanie partnerstwa z moskiewskim bankiem komercyjnym Tinkoff – to jedne z działań, które podjęli pracownicy NAVI w obliczu wojny. Wielu zdecydowało się również na założenie ukraińskiego munduru oraz niesieniu pomocy ludności cywilnej w bombardowanym Kijowie. Niemniej na tym ramy wsparcia się nie kończą!

Wczoraj Natus Vincere połączyło siły z niemieckim BIG, a owocem współpracy tych organizacji jest specjalna linia odzieży, z której przychód zostanie przekazany na pomoc humanitarną Ukrainie. “Razem z naszymi niemieckimi partnerami z BIG uruchamiamy linię odzieży dla wszystkich fanów, którzy chcą wesprzeć Ukrainę. Pieniądze z każdej sprzedaży zostaną przelane na konto Narodowego Banku Ukrainy na cele humanitarne. Przyłącz się, jeśli wierzysz, że dobro zwycięży.” – zakomunikowali przedstawiciele NAVI za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dla nas i dla mnie osobiście to kwestia serca. Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać bardzo potrzebne fundusze na wsparcie Ukrainy i wszystkich poszkodowanych. Na serwerze jesteśmy rywalami, ale poza serwerem razem opowiadamy się za pokojem.” – oznajmił współzałożyciel berlińskiej organizacji, Daniel Finkler.

Kolekcja NAVI x BIG składa się z czterech rodzajów koszulek oraz bluz z kapturem. Wszystkie koszulki kosztują 29,99 euro i są wykonane w 100% z bawełny, natomiast bluzy wyceniono na 59,99 euro. Odzież dostępna jest w rozmiarach od S do 3XL. 

NAVI x BIG Bluzy

obraz 2022 04 01 192713