Respawn.pl

NAVI Javelins bezbłędne! Polki pojadą na finały trzeciego sezonu ESL Impact!

Autor: Michał Maćkowski

Kolejny duży sukces polskiego damskiego składu CS:GO. Dziewczyny z NAVI Javelins nie dały swoim rywalkom szans w fazie grupowej trzeciego sezonu ESL Impact, dzięki czemu zapewniły sobie awans na światowe finały. 

Polska społeczność CS:GO żyje awansem 9INE na ostatniego Majora, jednak dziewczyny z NAVI Javelins trzymają wysoki poziom na kobiecej scenie. Tym razem Polki bez przegranej zajęły pierwsze miejsce w grupie B trzeciego sezonu ESL Impact, przez co uzyskały bezpośredni awans na światowe finały w Dallas.

NAVI Javelins pojedzie do Dallas

NAVI Javelins to aktualnie jeden z najlepszych kobiecych składów CS:GO na świecie. Polki w drugim sezonie ESL Impact zajęły drugie miejsce, a rywalizacja w trzeciej odsłonie także idzie im znakomicie. Ekipa Hani “Hanka” Pudlis nie przegrała żadnego meczu w grupie B, dzięki czemu zajęła pierwsze miejsce i zgarnęła jedno z trzech miejsc dla Europy na światowych finałach w Dallas.

Co ważne, Polki na pięć rozegranych spotkań w systemie BO3, wygrały wszystkie, tracąc przy tym tylko jedną mapę w meczu przeciwko G2 Oya. Natomiast grupę A wygrały aktualne mistrzynie ESL Impact, czyli reprezentantki Nigma Galaxy.

Kto zagra na światowych finałach w Dallas? 

Na ten moment jako pierwsze awans zapewniły sobie reprezentantki NAVI Javelins oraz Nigma Galaxy. Z Europy o ostatnie miejsce na światowych finałach powalczą między sobą zawodniczki BIG EQUIPA oraz 9 Pandas Fearless. Ostatecznie na finałach w Dallas zobaczymy osiem kobiecych zespołów, które między drugim a czwartym czerwca powalczą o tytuł mistrzowski i pieniądze z puli nagród wynoszącej 123 000$.