Respawn.pl

NAVI Javelins już w komplecie

Autor: Michał Maćkowski
LETI, NAVI Javelins

Nie długo musieliśmy czekać na oficjalne poznanie nowej zawodniczki NAVI Javelins. Do najlepszego polskiego damskiego składu CS:GO dołączyła Martyna “LETi” Owsik.

NAVI Javelins ponownie w komplecie, po rozstaniu się niespodziewanie z Danutą “Danuu” Grajkowską, która poinformowała o opuszczeniu drużyny pierwszego marca. Na nową zawodniczkę w polskim damskim składzie nie musieliśmy jednak długo czekać.

LETi dołącza do NAVI Javelins

Oficjalnie do szeregów NAVI Javelins dołączyła była reprezentantka między innymi Entropiq Queens – Martina “LETi” Owsik. 24-letnia zawodniczka po rozstaniu się w grudnia zeszłego roku właśnie z Entropiq pozostawała wolnym agentem i rywalizowała w różnych turniejach w międzynarodowym miksie. Teraz Martyna oficjalnie dołącza do najlepszej polskiej drużyny i jednej z najlepszych damskich formacji w CS:GO na świecie.

Zmiana w polskim damskim składzie była nieco niespodziewana, bo dziewczyny w ostatnich miesiącach wygrały IESF World Championship, a na dodatek zajęły drugie miejsce na ESL Impact Katowice, które rozgrywane było podczas IEM Expo.

Pierwsze ważny turniej już niedługo

Przed NAVI Javelins już niedługo bardzo ważne rozgrywki. Kolejny sezon ESL Impact wystartuje ósmego marca, a Polki w grupie B rywalizować będą z Angels, 9 Pandas Fearless, Flames Sheildmaidens, OUTCASTS oraz We Run This Place. Miejmy nadzieję, że zmiana zawodniczki poprawi jeszcze bardziej wyniki zespołu i uda się wreszcie zdetronizować formację Nigma Galaxy, która jest najlepszym damskim zespołem na świecie.

Skład NAVI Javelins wygląda następująco:

  • Karolina “Liina” Kasprzyk
  • Wiktoria “vicu” Janicka
  • Hania “Hanka” Pudlis
  • Angelika “Angelka” Kozłowska
  • Martyna “LETi” Owsik
  • Adrian “AlcesT” Chyziak(coach)