Respawn.pl

NAVI JAVELINS W FINALE ESL IMPACT!

Autor: Michał Maćkowski

MAMY POLSKI ZESPÓŁ W FINALE! NAVI JAVELINS awansowało do finału ESL Impact, czyli kobiecego turnieju CS:GO rozgrywanego na IEM Expo podczas Intel Extreme Masters Katowice 2023. 

Wielki sukces polskiej damskiej drużyny CS:GO grającej pod barwami NAVI Javelins. Polki fantastycznie spisują się podczas ESL Impact rozgrywanego w Katowicach na IEM Expo. Po udanej grze fazie grupowej przyszła pora na walkę w play-offach, gdzie Polki przejechały się po swoich rywalkach.

POLKI W FINALE ESL IMPACT W KATOWICACH

Fantastyczna forma dopisuje polskim zawodniczkom w Katowicach. ESL Impact, które rozgrywane jest na IEM Expo, przyciąga coraz większa publiczność, a to dzięki super wynikom NAVI Javelins. Polki w piątek już po dwóch spotkaniach zapewniły sobie awans do fazy pucharowej, wygrywając grupę B. Nasze reprezentantki najpierw pokonały CLG Red, a następnie przejechały się po FURIA fe.

Fazę pucharową Polki także rozpoczęły bardzo dobrze, awansując do wielkiego finału ESL Impact, gdzie powalczą o 50 000$. Ekipa Hania “Hanka” Pudlis na swojej Ziemi nie mają litości dla rywali, a szczególnie dla reprezentantek z Brazylii. W półfinale NAVI Javelins zmierzyło się z B4 fe, czyli drugą brazylijską formacją. Polskie zawodniczki ponownie pokazały, kto rządzi w Katowicach i najpierw na Anubis wygrały 16:7, a następnie domknęły półfinał na Nuke wynikiem 16:9.

Finał jeszcze dzisiaj

Przed NAVI Javelins jeszcze dzisiaj jedno wyzwanie. Wielki finał ESL Impact zaplanowany jest na godzinę 18:00 i o zwycięstwo w całym turnieju Polki powalczą ze zwyciężczyniami spotkania pomiędzy Nigma Galaxy a Furia fe. Transmisja w języku angielskim dostępna tutaj.