Respawn.pl

NAVI Javelins w finale IESF World Esports Championship!

Autor: Michał Maćkowski

Duży sukces polskiego damskiego składu CS:GO! Dziewczyny reprezentujące barwy NAVI Javelins zameldowały się w wielkim w finale IESF World Esports Championship.

Polki podbijają Bali w ramach IESF World Esports Championship! Już po dwóch spotkaniach z udziałem naszych rodaczek możemy napisać, że w finale jednej z największych imprez esportowych dla Pań mamy polski zespół, który powalczy o pierwsze miejsce.

NAVI Javelins zagra o tytuł IESF World Esports Championship!

Pierwszy dzień rozgrywek z pewnością NAVI Javelins może zaliczyć do udanych! Polki fantastycznie rozpoczęły turniej IESF World Esports Championship rozgrywany na Bali i tak naprawdę, ciężko było wyobrazić sobie lepszy początek. Na start ekipa Angeliki “Angelka” Kozłowskiej bez żadnych problemów pokonała zespół z Indonezji, aby w walce o finał zawalczyć z Argentyną.

Pojedynek premiowany awansem do wielkiego finału nie należał już do najłatwiejszych. Polki, aby awansować potrzebowały trzech map w pojedynku przeciwko Argentynie, lecz na szczęście, nie poszły w ślady polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Ostatecznie dziewczyny Z NAVI Javelins pokonały zespół z Ameryki Południowej wynikiem 2:1 i zapewniły sobie awans do wielkiego finału.

Finał już w piątek!

Już w najbliższy piątek Polki zagrają w wielkim finale IESF World Esports Championship. Na ten moment nie wiemy dokładnie, z kim o tytuł mistrzowski powalczy polski zespół, jednak będzie to Argentyna lub Indonezja. Decydujące starcie z udziałem Polek zaplanowane jest na 9 grudnia na godzinę 12:00. Zwycięzca turnieju zgarnie 20 000$.