Respawn.pl

NAVI Javelins zagra dzisiaj w półfinale kolejnego sezonu ESL Impact!

Autor: Michał Maćkowski
Izako Boars Ladies

Polki reprezentujące NAVI Javelins nie zwalniają ani na chwilę tempa! Już dzisiaj Polki zagrają w półfinale trzeciego sezonu ESL Impact.

NAVI Javelins to bezdyskusyjnie jedna z najlepszych damskich formacji CS:GO na świecie. Polki udowadniają to w każdych rozgrywkach i w trzecim sezonie ESL Impact nie jest inaczej. Najpierw NAVI Javelins awansowało na turniej lanowy, na którym z fazy grupowej awansowało z pierwszego miejsca. Dzisiaj przed damskim polskim zespołem walka w półfinale rozgrywek.

Trzeci sezon ESL Impact idzie po myśli NAVI Javelins

NAVI Javelins w fazie grupowej nie zawiodło swoich kibiców i pewnie awansowało do fazy pucharowej finałów trzeciego sezonu ESL Impact. Polki na start rozgrywek pokonały do czterech HSG fe, a następnie przypieczętowały awans do play-offów wygrywając z B4.

Półfinały rozgrywek już dziś!

Przed NAVI Javelins jednak kolejny ważny pojedynek. Już dzisiaj rozegrane zostaną półfinały rozgrywek, a w nocy z niedzieli na poniedziałek finał trzeciego sezonu ESL Impact. To jednak, aby awansować do wielkiego finału, Polki nie będą miały łatwej przeprawy, bowiem po drugiej stronie map staną byłe reprezentantki CLG, które występują pod nazwą FlyQuest Red. Zwycięstwo oznacza awans do finału, natomiast porażka pożegnanie się z turniejem.

W drugim półfinale oglądać możemy obrończynie tytułu, czyli reprezentantki Nigma Galaxy. Rosjanki o awans do wielkiego finału zmierzą się z brazylijskim B4.

Harmonogram fazy pucharowej finałów ESL Impact 3

  • Nigma Galaxy vs B4 – 16:30 (BO3)
  • NAVI Javelins vs FlyQuest Red – 20:00 (BO3)
  • Finał – 00:00 (BO3)

Transmisję w języku angielskim z całego turnieju można oglądać na kanale Twitch – ESL_CSGO_GG.