Na'vi z pierwszym punktem w grupie B

Autor: Sergiusz Lelakowski

Kolejne starcie zostało rozegrane pomiędzy “wschodnimi siłami”, czyli Natus Vincere i Flipsid3 Tactics. Guardian i spółka z rewelacyjnym wynikiem wyszli zwycięsko z tego spotkania.

WorldEdit i reszta rozpoczęli mapę Train całkiem nieźle, bo z wygraną pistoletówką. Wyraźnie wkurzyło to gigantów ze wschodu, bo w kolejnej rundzie odpowiedzieli pięknym za nadobne, resetując fundusze Flipsid3 i już niedługo wychodząc na prowadzenie 5-1. Poza jedną wygraną rundą przez przeciwników Na’vi, wyglądało to na totalną dominację Guardiana i spółki. Wszystkie ich wspólne akcje były przemyślane, a te indywidualne dopięte na ostatni guzik. Do końca pierwszej połowy widzieliśmy dominujący wynik 13-2 dla Natus Vincere.

Druga pistoletówka należała do Flipsid3, jak również kilka następnych rund. Zresetowali oni fundusze ekipy Guardiana. Ci wyraźnie przyspieszyli swoją grę w porównaniu do wcześniejszych rozgrywek. Flipsid3 chyba to wyczuło i wyprowadziło odpowiednią kontrę, co utrzymało ich w grze. Na’vi poprosiło o przerwę. Zaraz po niej wyraźnie uspokoili grę i wrócili do klasycznego “grania na cierpliwość” przeciwników. Z sukcesem – udało się podłożyć bombę i zdobyć czternasty punkt. A potem piętnasty i szesnasty, finalnie kończąc te spotkanie z wynikiem 16-7.

Kolejny mecz to OpTiC Gaming vs. Ninjas in Pyjamas. Początek już za chwilę.

Stream angielski: TUTAJ

Stream polski: TUTAJ