Respawn.pl

NaVi wraca do domu! Complexity uzupełnia grono półfinalistów BLAST Premier Fall Final

Autor: Michał Maćkowski
EliGE

Ćwierćfinały już za nami! BLAST Premier Fall Finals przeniesie się teraz na arenę, gdzie cztery zespoły powalczą o miejsce w finale! Listę półfinalistów uzupełnili gracze Complexity.

Znamy wszystkich półfinalistów BLAST Premier Fall Final

Było sześciu, pozostało czterech! BLAST Premier Fall Final pożegnał kolejne dwie drużyny, których nie zobaczymy na wielkich finałach. Do Heroic dołączyło dzisiaj Natus Vincere, które przegrało w drugim półfinale.

Drugi ćwierćfinał BLAST Premier Fall Final przyniósł kibicom zdecydowanie więcej emocji, bo Heroic musiało uznać wyższość Cloud9 już po dwóch mapach. W drugim pojedynku Natus Vincere walczyło do końca z Complexity, ale to amerykańska formacja wyszła z tego pojedynku zwycięsko, mimo przegranej pierwszej mapy do 10.

Porażka na Anubis zdrowo podziała na zawodników Complexity, którzy na wybranym przez siebie Overpassie pokazali Natus Vincere, gdzie ich miejsce. Amerykańska formacja po stronie terrorystów wygrała aż dziewięć rund i zbudowała sobie dużą zaliczkę przed zmianą stron. Nie mogło być więc inaczej i to właśnie na ich konto wpadła druga mapa, którą wygrali do sześciu.

Na sam koniec zespoły starły się na Nuke, gdzie doczekaliśmy się o wiele bardziej wyrównanego pojedynku. Natus Vincere mimo dobrej gry w ataku i wygraniu pięciu rund, po stronie broniącej za dużo pozwoliło rywalom, którzy wiedzieli jak to wykorzystać. Nie mogło więc się skończyć inaczej i to Complexity zgarnęło trzecią mapę do dziesięciu i całe spotkanie 2:1, dzięki czemu zameldowało się w półfinale.

Complexity vs Natus Vincere – 2:1

  • Anubis – 10:13
  • Oveprass – 13:10
  • Nuke – 13:10

Znamy półfinalistów BLAST Premier Fall Final

Tak o to poznaliśmy wszystkich uczestników półfinałów, którzy już jutro zawalczą o dwa miejsca w finale. W pierwszym jutrzejszym pojedynku Vitality zmierzy się z Cloud9. Nieco później na serwerze zameldują się podopieczni Filipa “NEO” Kubskiego, którzy zagrają właśnie przeciwko Complexity.

Partnerami polskiej transmisji z BLAST Premier Fall Final ponownie zostały marki logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania Counter-Strike 2 najlepszych drużyn świata. Transmisję w języku polskim będzie można oglądać w serwisie Twitch na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego, a przygotuje ją niezawodny zespół GX_Studio. Natomiast relacje i najnowsze wyniki z BLAST Premier Fall Final można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!