Respawn.pl

Strona główna » Na’Vi zagra dziś o pozostanie na Majorze. Co jeszcze wydarzy się w poniedziałek?

Na’Vi zagra dziś o pozostanie na Majorze. Co jeszcze wydarzy się w poniedziałek?

Autor: Krzysztof Sarna
PGL Major Antwerp

Dzieje się, oj dzieje się na Majorze IEM w Rio De Janeiro. Wczoraj poznaliśmy pierwsze dwie ekipy z fazy legend, które pożegnały się z turniejem, a także pierwszych dwóch ćwierćfinalistów. Dzisiaj będzie bardzo podobnie, bo chociażby Na’Vi walczyć będzie o pozostanie w turnieju. Wszystkiemu przyjrzeliśmy się wraz z eWinnerem.

Bezapelacyjnie wielkim zaskoczeniem okazały się formacje, które odpadły z brazylijskiego IEM-a z bilansem 0:3. Nikt jeszcze przed rozpoczęciem się tych zmagań nie spodziewał się, że w tak szybkim tempie FaZe Clan i Ninjas in Pyjamas się z nim pożegnają. Już dziś może dołączyć Na’Vi. Wszystkim poniedziałkowym starciom poświęciliśmy uwagę wraz z eWinnnerem.

Esportowe gadżety do zgarnięcia z okazji IEM Rio!

Trwający Major Intel Extreme Masters Rio to świetna okazja do zgarnięcia esportowych fantów! By wygrać gadżety należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Pierwszą z nich jest wzięcie udziału w rankingu, który rozpoczyna się dziś i potrwa do następnej niedzieli, 13 listopada. Owo zestawienie odnosi się natomiast do najwyżej trafionego kursu. Następnie trzeba postawić kupon. Wykorzystujemy swoje typy i posyłamy kupon za minimum 10 PLN z 1 wydarzeniem z esportowej oferty. eWinner będzie brał pod uwagę kupony z najwyżej trafionym kursem właśnie z okresu 5-13 listopada.

Jeżeli wygracie kupon, wówczas nie pozostaje nic innego, jak tylko sprawdzić swoją pozycję w rankingu. Jednocześnie dostrzeżemy, jaka nagroda na nas czeka.

No właśnie, ale o jakich gratyfikacjach mowa? W stawce widnieje koszulka “Momenty” CS:GO, sprzęt gamingowy SPC Gear, czyli klawiatury, myszki czy słuchawki. Na tym nie koniec, ponieważ można także zainkasować punkty w Klubie eWinner i extra nagrody za najwyższą stawkę kuponu i największą liczbę zdarzeń.

Więcej szczegółów przeczytacie klikając poniższy banner.

 

15:00 | Natus Vincere vs. Bad News Eagles – BO3

Poniedziałkowe zmagania na Majorze rozpoczniemy od meczu Natus Vincere i Bad News Eagles. Jest to spotkanie drużyn z bilansem 1-2, tak więc ten zespół, który przegra pożegna się z turniejem. Wydawać by się mogło, że to przecież ekipa z regionu CIS jest faworytem, chociaż ostatnie spotkania zaprezentowały, że nieco brakuje konsekwencji. Bukmacherzy są jednakże zgodni co do tego pojedynku i twierdzą, że to Na’Vi wygra te zawody o czym świadczy kurs 1.13, podczas gdy na BNE 5.60.

15:00 | MOUZ vs. Outsiders – BO3

Jednocześnie toczyć się będzie walka o awans do fazy play-off w wykonaniu MOUZ i Outisders. Obie ekipy staną przed pierwszą szansą dostania się do etapu pucharowego. Zdaje się, że “Myszy” powoli wracają na odpowiednie tory. Sam mecz zapowiada się niesamowicie pasjonująco z tego względu, że obie drużyny sąsiadują ze sobą w światowym rankingu HLTV. Ósmą lokatę zajmuje rosyjsko-kazachski kolektyw, natomiast niemiecka organizacja dziewiątą. Przeliczniki są bardzo zbliżone i trudno wskazać jednoznacznego faworyta, ponieważ na MOUZ wynosi 1.84, a na Outisders 1.94.

18:30 | ENCE vs. Team Vitality – BO3

O godzinie 18:30 przyjdzie nam podziwiać Polaka w akcji, a więc Pawła “dychę” Dychę i jego kolegów z ENCE. Ich sytuacja nie wygląda na ten moment zbyt dobrze, ponieważ nie mogą sobie już pozwolić na jakąkolwiek porażkę. O pozostanie w turnieju będą dziś grać z Teamem Vitality. “Pszczoły” dotychczas nie prezentują się jako druga drużyna świata. Mimo wszystko wydaje się, że na ten moment to Emil “Magisk” Reif i jego kompani są lepiej dysponowani, dlatego też współczynnik na Vitality to 1.39, a na ENCE 2.95.

18:30 | BIG vs. fnatic – BO3

BIG albo fnatic. Któryś z tych zespołów będzie się cieszył dzisiaj z awansu do finałowego etapu Majora. Gracze Jamie’ego “keity” Halla pokonali NiP i ENCE, ale ulegli Heroic. Z kolei reprezentanci BIG pokonali Sprout i MOUZ i wczoraj już grali o awans, ale nie poradzili sobie z FURIĄ. Ostatnie starcie, które miało miejsce w czerwcu bieżącego roku pomiędzy tymi drużynami zostało wygrane przez formację z Niemiec. Współczynnik na fnatic wynosi 1.61, a na BIG 2.28.

22:00 | Heroic vs. Team Liquid

Ostatnia para spotkań wystartuje o 22:00. Heroic i Team Liquid stoczą bój o play-offy. Gra Duńczyków na tym turnieju może się podobać. Wygrali już z Outisders i fnatic, ale wczoraj to Cloud9 cieszyło się z awansu. Może do dwóch razy sztuka? Siódmej sile świata przyjdzie grać przeciwko trzeciej, tak więc nie będzie to łatwa przeprawa. Mimo to eksperci widzą tu potencjalne zwycięstwo drużyny ze Skandynawii, co potwierdza indeks 1.77 na tę ekipę, jednocześnie gdy na TL jest to 2.02.

22:00 | Team Spirit vs. Sprout

Na sam koniec poniedziałku dojdzie do pożegnania jeszcze jednej formacji. Rio De Janeiro będą musieli opuścić reprezentanci Teamu Spirit lub Sprout. W październiku podczas meczu BO1 RMR lepsi byli podopieczni Danny’ego “BERRY’ego” Krügera. W rankingu HLTV o wiele wyżej, bo na 13. pozycji plasują się gracze Spirit. Sprout jest dopiero na 30. posadzie. Dostrzegalna jest także spora rozbieżność w kursach, ponieważ na Spirit jest to 1.42, a na Sprout 2.80.

Przegraj i otrzymaj zwrot!

Trwająca faza legend w Rio de Janeiro na Majorze Intel Extreme Masters to bardzo fajny moment na to, by po raz pierwszy postawić swój kupon, jeżeli do tej pory jeszcze tego nie zrobiliście. eWinner nieustannie jest otwarty na nowych graczy. Wystarczy jedynie założyć konto u tego bukmachera i obstawić kupon. W razie gdy ten okaże się przegrany, wówczas otrzymacie zwrot środków pomniejszony o kwotę podatku. Z tego miejsca należy zdradzić pewien lifehack, bowiem z kodem ‘RESPAWN’ kwota zwrotu może wynieść do 110 PLN! Informacje na temat tej kampanii znajdziecie klikając poniższy banner. 

 Esport bez podatku!

Każdy z nas lubi wygrywać i mieć dużo. Jeżeli chcielibyście wygrywać jeszcze więcej, to eWinner ma dla każdego świetną propozycję, a mianowicie promocję “Esport bez podatku”! Jeżeli kupon okaże się wygrany – wówczas zwycięska kwota będzie powiększona. To wszystko za sprawą tego, że od stawki nie jest odejmowany podatek, bowiem nim zajmuje się bukmacher. Wszystkie niezbędne szczegóły tej akcji znajdziecie po kliknięciu poniższego bannera.


Harmonogram poniedziałkowych spotkań IEM Rio prezentuje się następująco:

15:00 | Natus Vincere vs. Bad News Eagles – BO3

15:00 | MOUZ vs. Outsiders – BO3

18:30 | ENCE vs. Team Vitality – BO3

18:30 | BIG vs. fnatic – BO3

22:00 | Heroic vs. Team Liquid

22:00 | Team Spirit vs. Sprout

Transmisję wybranych spotkań wraz z polskim komentarzem można oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska na Twitchu. Dostaniecie się do niego klikając tutaj.

Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu Respawn.pl jest eWinner, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem RESPAWN to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.

Niniejsza publikacja rozumiana jako tekst została napisana na zlecenie firmy eWinner. Portal Respawn.pl za tę publikację otrzymał gratyfikację w formie pieniędzy. Firma miała wpływ na niniejszą publikację.