Respawn.pl

NAVI znalazło następcę S1mple?! Transfer o krok!

Autor: Maks Bartosik
s1mple

Wygląda na to, że czeka nas potężna zmiana w Natus Vincere. Według informacji portalu HLTV, ukraińska organizacja znalazła snajpera, który zajmie miejsce S1mple w składzie!

Od kilku tygodni nieznana jest dalsza przyszłość S1mple w składzie Natus Vincere. Ukraiński snajper nie poleciał z zespołem na IEM Sydney 2023 ze względu na problemy wizowe. Na jednym z ostatnich streamów S1mple powiedział, że nie jest także pewny występu na BLAST Premier Fall Finals w Kopenhadze. W dodatku Ukrainiec mówił latem, że planuje zrobić sobie przerwę od profesjonalnego grania, a jego niedawne krytyczne wypowiedzi na temat CS2 tym bardziej potwierdzają, że S1mple nie jest ostatnio skłonny do grania.

18-latek z Sprout zastąpi S1mple?

W związku z tym NAVI rozpoczęło poszukiwania zastępcy dla swojego snajpera. Według najnowszego raportu portalu HLTV ma nim być w0nderful, 18-letni rodak S1mple’a, który aktualnie reprezentuje barwy Sprout, a wcześniej występował w Team Spirit. Zdaniem autora raportu, rozmowy pomiędzy NAVI i Sprout są obecnie na zaawansowanym poziomie i nieuniknione, że wkrótce dojdzie do transferu 18-latka.

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, to skład Natus Vincere będzie prezentował się następująco:

  • Finland Aleksi “Aleksib” Virolainen
  • Ukraine Wałerij “b1t” Wakhowskij
  • Romania Mihai “iM” Ivan
  • Lithuania Justinas “jL” Lekavicius
  • Ukraine Ihor “⁠w0nderful⁠ Zhdanov
  • Ukraine Andrij “B1ad3” Gorodenskij (trener)