Respawn.pl

Nemiga powraca z nowym składem, który ma wywalczyć awans na IEM Rio 2022

Autor: Maks Bartosik

Białoruska organizacja Nemiga skorzystała z przerwy wakacyjnej i skompletowała nowy skład sekcji CS:GO, oparty na trzech graczach z poprzedniej formacji.

Po nieudanym występie w 41 sezonie ESEA Advanced, włodarze białoruskiej organizacji postanowili przenieść na ławkę rezerwowych cały poprzedni skład. Po dokładnie miesiącu (przeniesienie poprzedniego składu miało miejsce 7 lipca) organizacja ogłosiła sformowanie nowej drużyny, która będzie miała za zadanie wywalczyć awans na turnieje z serii RMR przed IEM Rio 2022.

W nowym zestawieniu Nemiga znalazła się trójka graczy, którzy już wcześniej reprezentowali barwy tej organizacji. To Rassim “⁠Jyo⁠ Valijev, Artem “⁠iDISBALANCE⁠ Egorov i Andrey “⁠BELCHONOKK⁠ Yasinskiy. Nowy skład uzupełnili Stanislav “⁠fostar⁠ Ostashevskiy i  Aliaksandr “⁠1eeR⁠ Nahorny, a nad odpowiednim rozwojem formacji będzie czuwał trener będący członkiem Nemigi od 2017 roku –  Yuriy “⁠keep3r⁠ Mikulchik.

Zawodnicy mają już za sobą bootcamp, podczas którego przygotowywali się do startu w otwartych kwalifikacjach do IEM Rio 2022. Pierwsza tura europejskich kwalifikacji wystartuje 15 sierpnia i potrwa 3 dni.

Nowy skład Nemiga prezentuje się następująco:

Ukraine Stanislav “⁠fostar⁠ Ostashevskiy

Estonia Rassim “⁠Jyo⁠ Valijev
Russia Andrey “⁠BELCHONOKK⁠ Yasinskiy
Russia Artem “⁠iDISBALANCE⁠ Egorov
Belarus Aliaksandr “⁠1eeR⁠ Nahorny

Belarus Yuriy “⁠keep3r⁠ Mikulchik (Trener)