Respawn.pl

NEO i TaZ wygrywają na początek BLAST Premier World Final!

Autor: Michał Maćkowski
Honoris

Grupa B w ramach BLAST Premier World Final rozpoczęła się dla Polaków bardzo dobrze. FaZe i G2 wygrały swoje spotkania i jutro zmierzą się między sobą! 

Dobry początek grupy B dla Polaków na BLAST Premier World Final

Pierwsze spotkania w grupie B w ramach finałów BLAST Premier już za kibicami! Trzeba przyznać, że pojedynki są udane dla Polaków, którzy po pierwszym dniu w tej grupie nie mają na koncie żadnej porażki. Jako pierwsi w grupie B spotkanie rozegrali gracze FaZe, którzy mimo ostatniej zmiany, i tak byli faworytem do zwycięstwa.

Podopieczni Filipa “NEO” Kubskiego podejmowali zawodników Heroic, którzy nie mają ciągle stałego składu. Dlatego też to właśnie FaZe było zdecydowanym faworytem, co zdołało pokazać także na serwerze. Europejska formacja najpierw wygrała Overpassa wybranego przez rywali do trzech, a następnie dopięła swego po dogrywce na Ancient

FaZe vs Heroic – 2:0

  • Overpass – 16:3
  • Ancient – 16:14

Chwilę później na serwerze zameldowali się gracze G2, którzy podejmowali MOUZ. Za zawodnikami samurajów nie było jeszcze Wiktora “TaZa” Wojtasa, jednak polska legends jest już ze swoim zespołem w Abu Zabi. Wygląda na to, że TaZ przyniósł zawodnikom G2 nieco energii, bo po ostatnich wybrykach mało kto się spodziewał, że uda się wygrać spotkanie już na dwóch mapach. Najpierw samuraje wygrały na Ancient do dziesięciu i nieco później dopięły swego na Vertigo, wygrywając do jedenastu.

G2 vs MOUZ – 2:0

  • Ancient – 13:10
  • Vertigo – 13:11

Polską transmisję światowych finałów BLAST Premier realizuje zespół GX Studio (Fantasyexpo) i wraz partnerami – logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki zapraszają na dużą dawkę emocji związanych z najlepszym Counter-Strike 2 na świecie. Transmisję w języku polskim można oglądać na kanale Twitch – Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Natomiast relacje i najnowsze wyniki z BLAST Premier World Final można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!