Respawn.pl

NEO w składzie Codewise Unicorns podczas Alienware Game Arena!

Autor: Krystian Terpiński
IEM Katowice 2020

Niespotykane emocje wzbudziły rozgrywki w ramach Alienware Game Arena Season 1. Podczas meczu pomiędzy Codewise Unicorns i Team Unique w barwach polskiej formacji pojawił się Filip “NEO” Kubski.

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o tym, że z Codewise Unicorns rozstał się Damian “Falon” Tworek. Nie poznaliśmy póki co oficjalnego zastępcy młodego zawodnika, jednak do ciekawej sytuacji doszło w rozgrywanym aktualnie spotkaniu Jednorożców w ramach Alienware Game Arena Season 1. W składzie formacji należącej do milionera Roberta Gryna pojawił się legendarny Filip “NEO” Kubski.

Obecność najbardziej utytułowanego polskiego zawodnika w składzie Codewise podkręciła jeszcze bardziej temperaturę wokół plotek, które pojawiły się już jakiś czas temu, gdy podczas transmisji na żywo Robert Gryn wspomniał o tym, że rozmawia z NEO i Pashą o stworzeniu nowego polskiego zespołu. Na tą chwile nie wiemy jednak, czy którykolwiek z doświadczonych zawodników dołączy do podopiecznych Damiana “MdNa” Kisielewskiego na stałe.

Transmisja z meczu Codewise Unicorns dostępna jest pod tym adresem.