Respawn.pl

Strona główna » nerdRage uzupełnia skład

nerdRage uzupełnia skład

Autor: Sergiusz Lelakowski

Po ekstremalnie niestabilnym składzie nerdRage, organizacja ogłosiła przydzielenie dwóch nowych zawodników do drużyny. Miejmy nadzieję, że na ten czas formacja się ustabilizuje.

W swoim czasie nerdRage straciło swój skład, przyłączyło grupę Infused, by następnie stracić Kia „Surreal” Man’a, który to dołączył do compLexity. Dwóch nowych zawodników to belgijczyk Fréderic „Monu” Dewever oraz holender Kaj „kajsk1ng” van Staalduinen, będący uzupełnieniem istniejącej, europejskiej grupy.

Pozostali zawodnicy to lineup byłego zespołu Infused, czyli Josh ‚mole‚ Rowley i trener Neil „NeiL_M” Murphy, Aaron „AaroN” Hemmings i holender Joey „CRUC1AL” Steusel, który wcześniej grał dla fm-eSports.

Organizacja zasłynęła mięczy innymi zawodnikiem, który cheat’ował na kwalifikacjach do DreamHack Cluj-Napoca. Mowa tu o Viliam’ie ‚villiG’u” Andrascik’u.

Bieżący skład nerdRage przedstawia się następująco:
[flag nl]Joey „CRUC1AL” Steusel[/flag][flag gb]Josh „mole” Rowley[/flag][flag gb]Aaron „AaroN” Hemmings[/flag][flag nl]Kaj „kajsk1ng” van Staalduinen[/flag][flag be]Fréderic „Monu” Dewever[/flag]