Respawn.pl

Nexus uzupełnia w pełni rumuński skład!

Autor: Maks Bartosik
Nexus Gaming

Wyjaśniła się przyszłość rumuńskiego zespołu Nexus. Organizacja ogłosiła niedawno zakontraktowanie trójki nowych graczy.

Nexus ma za sobą spore zmiany, do których doszło pod koniec grudnia ubiegłego roku. Wtedy z zespołem pożegnała się trójka zawodników, w tym Adrian “XELLOW” Guță, który dołączył do Sprout. Z drużyną pożegnał się również trener, Cenk “Sunvita” Sevin. Turek opuścił rumuński zespół na rzecz Eternal Fire, w którym pełni rolę trenera strategicznego.

CZYTAJ TAKŻE: Bad News Eagles znalazło trenera! To były szkoleniowiec Fnatic

Przez prawie miesiąc nie było jasne, jaka przyszłość czeka Nexus. W zespole pozostawało jedynie dwóch zawodników – Catalin-Ionut “BTN” Stanescu oraz Cosmin “ragga” Teodorescu. W sobotę jednak wszystko się wyjaśniło i organizacja ogłosiła podpisanie kontraktów z trzema zawodnikami.

Są to Cristi “smekk” Flutur, Mădălin-Andrei “MoDo” Mirea oraz Adam “adamS” Marian. Smekk to były zawodnik m.in. GameAgents, który ostatnie miesiące spędził w innym rumuńskim teamie – OneTap Gaming. Razem z nim w tym samym zespole występował zresztą drugi z nowych nabytków Nexus – MoDo. Z kolei adamS to były zawodnik MAD Lions, który powraca do Nexus po pół roku przerwy, odkąd we wrześniu rozstał się z rumuńską organizacją. Na ten moment zespół będzie występował bez trenera.

Aktualny skład Nexus prezentuje się następująco:

  • Catalin-Ionut “BTN” Stanescu
  • Cosmin “ragga” Teodorescu
  • Cristi “smekk” Flutur
  • Mădălin-Andrei “MoDo” Mirea
  • Adam “adamS” Marian