Respawn.pl

Neymar pojawi się w Fortnite?

Autor: Krzysztof Sarna

Czyżby miało dojść do wielkiego połączenia sił? Według domysłów oraz plotek Neymar miałby się w niedalekiej przyszłości pojawić w Fortnite. 

Neymar jest piłkarzem światowego formatu. Jednak nie będziemy negować tego, jak solidny jest na boisku. Jednak wiadomo, że zawodnik brazylijskiego pochodzenia lubi pograć w gry i wcale się z tym specjalnie nie kryje. Pod koniec grudnia ubiegłego roku wspominaliśmy o tym, ile ekwipunek gracza Paris Saint-Germain w Counter-Strike’u może być wart

Tym razem jednak może dojść do czegoś większego. No bo nie będzie tu chodziło o kupowanie skórek do CS-a, a być może wprowadzeniem skórki samego Neymara do “Fortnajta”? 

Szósty sezon w grze Battle Royal rozpocznie się we wtorek, szesnastego marca. Na twitterowym profilu gry mogliśmy ujrzeć już małą zapowiedź co do nadchodzącego wydarzenia. W jednym z miejsc ujrzeć możemy ujrzeć kilka obrazków, które składają się z numeru dziesięć, koszulkę z numerem dziesięć oraz piłki z Mistrzostw Świata 2014 roku. I wszystko byłoby okej i można byłoby uważać, że to zwykłe spekulacje.

Jednak sam Brazylijczyk podał dalej fortnajtowego tweeta, komentując go w dość ciekawy sposób. Na ten moment nie wiadomo jednak o co konkretnie może chodzić, jednak najwięcej osób uważa, że w grze pojawi się skórka piłkarza. Odpowiedź na to uzyskamy najprawdopodobniej już za dwa dni.