Respawn.pl

Strona główna » Nic nie może wiecznie trwać! 15-letni Duńczyk przegrał mecz w Lidze Weekendowej

Nic nie może wiecznie trwać! 15-letni Duńczyk przegrał mecz w Lidze Weekendowej

Autor: Michał Maćkowski
Vejrgang

To koniec świetnej passy niesamowitego młodego Duńczyka. Anders “Vejrgang” Vejrgang przegrał wczoraj pierwsze spotkanie w lidze weekendowej i jego licznik zatrzymał się ostatecznie przy 535 wygranych meczów z rzędu.

Ostatnie miesiące duża część społeczności FIFA żyła niesamowity 15-latkiem, który okazał się nowym talentem na scenie najpopularniejszego symulatora piłki nożnej. Anders “Vejrgang” Vejrgang do wczoraj nie przegrał żadnego pojedynku w lidze weekendowej, odkąd premierę miała FIFA 21. Jednak wczoraj passa Duńczyka została zakończona.

Lepszym w bezpośrednim pojedynku od niesamowitego Duńczyka okazał się gracz o nicku damesheet, który prowadził z nim 1:0 do 61 minut. Wtedy jednak padła druga bramka, a reprezentant RBLZ Gaming chcąc się ratować, zdecydował się na zmiany. Można powiedzieć, że przeprowadzone roszady dały nieco nadziei młodemu graczowi, bowiem udało mu się strzelić bramkę kontaktową. Jednak reszta spotkania była już klęska 14-latka, który ostatecznie przegrał cały mecz aż 1:5.

Porażka zabolała młodego Duńczyka, który po przegranej przez długi czas siedział w ciszy. Jednak słowa otuchy, jakie docierały do niego od widzów oraz profesjonalnych graczy na pewno ukoiły nieco jego ból, bowiem dokonał on niesamowitej rzeczy, nie przegrywając 535 spotkań z rzędu. To nie zdarza się na co dzień i z pewnością zostanie na długo zapamiętane przez graczy na całym świecie. Nie zdziwimy się także, jeżeli ten czyn będzie ikoną aktualnej edycji FIFA.