Respawn.pl

Nie będzie już kapsuł za Prime Gaming – Riot kończy współpracę z Amazon!

Autor: Maks Bartosik

Nieciekawe informacje dopływają z świata League Of Legends. Jak informuje support Amazona, w tym roku nie pojawi się specjalna kapsuła za posiadanie Amazon Prime.

Współpraca Riot z Amazon przynosiła graczom League Of Legends wiele korzyści. Jedną z nich była specjalna kapsuła, którą mogli odebrać gracze posiadający subskrypcje Amazon Prime. W kapsule znajdowało się wiele ciekawych itemów, w tym skórki, esencje czy punkty RP. Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie będzie już możliwości zdobywania kapsuły poprzez Amazon Prime.

Koniec współpracy Amazonu i Riot Games

Wszystko to w związku z zakończeniem współpracy Riot z Amazonem. Specjalne kapsuły za subskrypcję Prime zgodnie z umową pomiędzy dwoma firmami miały być wypuszczane tylko do grudnia 2022 roku, co oznacza że grudniowa kapsuła była ostatnią. Sprawę próbował wyjaśnić Nervarien, który skontaktował się z obsługą klienta Amazon i uzyskał informację, że faktycznie, w 2023 roku nie będą pojawiały się nowe kapsuły z Prime Gaming.

Do kiedy odebrać kapsuły Prime Gaming w League of Legends

Na szczęście ciągle można odebrać wspomnianą kapsułę za grudzień. Amazon wydłużył termin aż do szesnastego lutego, więc gracze którzy jeszcze nie skorzystali z okazji, mają na to trzy dni. By odblokować m.in. 350 RP czy 30-dniowe zwiększenie PD, wystarczy zalogować się na stronie Prime Gaming i odebrać zawartość.

obraz 2023 02 13 142441669

Tymczasowe zakończenie współpracy pomiędzy Riot i Amazon nie oznacza końca bonusów dla graczy. Riot nawiązało współpracę z Microsoft, dzięki czemu gracze LOL-a, VALORANT, TFT czy innych gier od studia będą otrzymywać dodatkowe bonusy za posiadanie GamePassa. Więcej informacji o dostępnych bonusach znajdziecie tutaj.

LOL Microsoft

Fot. Xbox