Respawn.pl

Strona główna » Nie żyje Konektiv – były gracz między innymi Pompa Team oraz Illuminar Gaming

Nie żyje Konektiv – były gracz między innymi Pompa Team oraz Illuminar Gaming

Autor: Michał Maćkowski

Bardzo smutne wieści dotarły do polskiej społeczności esportowej. W wieku 25 lat zmarł Karol “Konektiv” Wojciechowski, czyli polski gracz League of Legends, który w swojej karierze reprezentował między innymi Pompa Team czy Illuminar Gaming.

Polski esport w żałobie i w smutku po wieściach o śmierci polskiego profesjonalnego gracza League of Legends. Karol Wojciechowski znany po pseudonimem Konektiv zmarł w bardzo młodym wieku i pozostawił wielki smutek wśród fanów esportu. O śmierci polskiego toplanera dowiedzieliśmy się z profilu facebookowego Parafii Maksymilianowo.

Konektiv – polski zawodnik League of Legends nie żyje

Informacja podana na facebookowym profilu bardzo szybko rozeszła się po esportowej scenie. Karol “Konektiv” Wojciechowski już za kilka dni miał wraz z Internaziomalami rozpocząć rywalizację do przyszłorocznej edycji Ultraligi, bowiem wcześniej udało się zwyciężyć drugi poziom rozgrywek. W swojej karierze Karol grał głównie w Polsce w takich zespołach jak Pompa Team, Illuminar Gaming czy Pride, jednak od października 2020 roku przestał profesjonalnie grać w LoLa i wyłącznie oglądać mogliśmy go w miksach.

“Jako zawodnik i człowiek był jednym z najfajniejszych z tego środowiska” – esport żegna Konektiva

Polski esport przeżywa żałobę, a społeczność żegna lubianego Karola “Konektiva” Wojciechowskiego, który odszedł od nas za szybko, bo już w wieku 25 lat. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół składają znane w Polsce twarze środowiska League of Legends i esportu. Według informacji jego kolegi i także byłego profesjonalnego gracza League of Legends – Gawła “Kashtelana” Paprzyckiego przyczyna śmierci młodego gracza nie jest znana.

Nasza redakcja Respawn.pl składa kondolencje rodzinie i przyjaciołom zmarłego oraz prosimy także o zachowanie prywatności rodziny i przyjaciół.