Respawn.pl

Niedziela z Honoris i AGO w międzynarodowych turniejach

Autor: Michał Maćkowski
Honoris, reiko

Niedziela nie będzie wolna dla wszystkich polskich zespołów. W międzynarodowych turniejach swojego spotkania rozegrają gracze Honoris i AGO. 

Dwie polskie formacje będziemy mogli obejrzeć w niedzielę. Honoris w ostatnich dniach nie ma szczęścia, bowiem przegrana w finale kwalifikacji do ESL Challenger Melbourne oraz odpadnięcie z fazy pucharowej ESEA Advanced nie zapowiada zwycięskiej passy polskiej formacji. Natomiast nowy skład AGO w ostatnich dniach zalicza coraz więcej zwycięstw.

Czas przełamać złą passę; Honoris chcę wrócić na zwycięskie tory

Czy to własnie w niedzielę Honoris ponownie poczuje smak zwycięstwa? Miejmy taką nadzieję, bo ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa o dwóch ostatnich dniach na pewno chce szybko zapomnieć. Najpierw polska formacja przegrała w finale kwalifikacji do turnieju w Australii, a następnie odpadła z play-offów ESEA Advanced, przez co kolejny sezon spędzi na tym samym szczeblu rozgrywek.

Dzisiaj Honoris czeka trzecie spotkanie w ramach turnieju BetBoom Playlist Urbanistic 2023, gdzie pula nagród wynosi 300 000$. Na ten moment polski zespół posiada bilans 1-1 i dzisiaj w swoim trzecim spotkaniu w tych rozgrywkach zmierzy się z Sangal.

Jastrzębie dwukrotnie wlecą na serwer

Niedziela nie będzie także wolna dla reprezentantów AGO, których czekają dwa pojedynki w ramach dwóch innych turniejów, ale od tego samego organizatora. Najpierw Jastrzębie już o 11:00 zagrają swoje drugie spotkanie w rozgrywkach CCT West Europe Series 2 przeciwko szwedzkiemu EYEBALLERS. Na ten moment w tym turnieju AGO posiada bilans 1-0 po wygranej przeciwko HEET. To jednak o 15:00  ekipa Karola “Enzo” Lasoty zagra w zamkniętych kwalifikacjach do piątego sezonu CCT Central Europe. Na początek Polaków czeka starcie z czeskim Enterprise.

Harmonogram spotkań