Respawn.pl

Niedziela z Wisłą All in! Games Kraków

Autor: Michał Maćkowski

Czas na zwieńczenie kończącego się już tygodnia. Dzisiaj jedynym polskim zespołem w międzynarodowych rozgrywkach będzie Wisła All in! Games Kraków, która rozpoczyna walkę w turnieju z pulą nagród 100 000$.

Niedziela, rosołek, kotlecik schabowy, pyszna suróweczka, ziemniaczki i na monitorze Wisła All in! Games Kraków. Czego chcieć dzisiaj więcej! Wiślacy jako jedyni rozegrają dzisiaj spotkanie na międzynarodowej scenie i to nie na byle kogo, bowiem naprzeciw staną byli gracze 100 Thieves.

Już dzisiaj Wisła All in! Games Kraków zainauguruje swój występ w Pinnacle Cup 2021, czyli w turnieju z pulą nagród wynoszącą 100 000$ i z naprawdę mocną obsadą. O zwycięstwo powalczą także takie zespoły jak GODSENT, NEMIGA czy EXTREMEMUM.

I to właśnie z tymi ostatnimi Wiślacy rozegrają dzisiaj pierwsze spotkanie. Już o 16:00 ekipa Grzegorza “Szpero” Dziamałka zainauguruje swój występ w fazie swiss (do trzech zwycięstw lub porażek) i zmierzy się z byłymi graczami 100 Thieves i ,,Polakiem z odwróconą flagą” Hanselem “BnTeTem” “Ferdinandem.

Spotkanie ma wystartować równo o 16:00. Pojedynek w systemie BO3 z udziałem Wisły All in! Games Kraków możecie obejrzeć tutaj.