Respawn.pl

Strona główna » Nieetyczne zachowanie managera CS:GO Splyce

Nieetyczne zachowanie managera CS:GO Splyce

Autor: Sergiusz Lelakowski

Fatalnie zachował się Jeremy Gray, manager drużyny CS:GO w Splyce w stosunku do zawodnika Belala „FGB” Ahmada. Będący na reprezentatywnym stanowisku Gray zażartował sobie w niewybredny sposób podczas jednego ze streamów ligi ESEA.

FGB udzielił wywiadu po meczu ESEA Premier. Cały czat żartował sobie z niego w głupi sposób, wrzucając ikonki reprezentantów rasy arabskiej. Jednym z “żartownisiów” był manager drużyny CS:GO Splyce, Jeremy Gray, który od siebie dodał “Hej Belal Hasan Ahmad! Uważaj!! Ten samochód zaraz wybuchnie!!”.

FGB odkrył ten incydent przypadkiem, oglądając na twitchu retransmisję swojego występu. Następnie wrzucił zdjęcie dokumentujące całą akcję na swój profil twitter. Jak później dodał, nie sądził, iż jego post spowoduje takie zamieszanie.

https://twitter.com/FGBcsgo/status/748653814551556096

Słowa zostały napisane z konta Jeremy9000. Sprawdzono, że jest to konto należące do Gray’a, w dodatku bardzo podobne do jego nicku na twitterze. Autor wypowiedzi zajmuje ważne stanowisko w Splyce. Jest on managerem ich drużyny CS:GO. Pisząc takie rzeczy reprezentuje nie tylko siebie, ale także organizację.

Splyce na tę chwilę jeszcze nie wydało oficjalnego oświadczenia. Po ich wpisie na twitterze wiemy jedynie, że musimy poczekać na to do jutra. Wtedy odpowiedzą na pytania zainteresowanych, a także powiedzą o konsekwencjach, jakie poniesie Jeremy Gray.