Respawn.pl

Nieśmiertelny ZywOo. Francuz przez cały mecz stracił łącznie 90HP

Autor: Aleksander Kurcoń

Vitality w pierwszym spotkaniu rozgromiło Complexity 16:1, a Mathieu “ZywOo” Herbaut chociaż ofensywnie się nie wyróżniał, to osiągnął coś niesamowitego podczas tego spotkania – ani razu nie zginął. Łącznie zaś stracił zaledwie 90 HP.

Mecz pomiędzy Vitality i Complexity był okrutny. Amerykański zespół otworzył fatalnie Majora, ponosząc upokarzającą porażkę 1:16. To jednak nie koniec wstydu dla Complexity. Amerykanie byli szczególnie bezradni w stosunku do Mathieu “ZywOo” Herbaut.

Francuz zakończył mecz ze statystykami 11-0. W zabójstwach był ostatni w drużynie, ale więcej wrażenia robi liczba śmierci – okrągłe zero. Dzięki temu wyczynowi zawodnik został “nieśmiertelnym ZywOo”. Co jednak powiecie na kolejną statystykę, którą wykopał portal 1pv.fr?

Mowa o punktach zdrowia, które stracił ZywOo przez całe spotkanie. Dziennikarze podliczyli, że gracze Complexity zadali zaledwie 90 obrażeń snajperowi Vitality i to przez cały mecz! Tak one się rozkładają:

  • Runda 2: 3 HP
  • Runda 4: 53 HP
  • Runda 12: 34 HP
  • Łącznie: 90 HP

Na nasze oko wygląda to tak, jakby ZywOo raz delikatnie oberwał granatem i został trafiony zaledwie trzema kulami. Przydomek “Nieśmiertelny” więc jak najbardziej do niego pasuje po tym spotkaniu.