Respawn.pl

Niespodziewana zmiana w NAVI Javelins

Autor: Michał Maćkowski
NAVI Javelins

Dobre wyniki nie obroniły składu NAVI Javelins przed zmianą. Dosyć niespodziewanie z zespołem pożegnała się Danuta “Danuu” Grajkowska.

NAVI Javelins to damski polski zespół CS:GO, który bez wahania można określić jednym z najlepszych damskich zespołów na świecie.  Podczas ostatniego rozgrywanego w Katowicach ESL Impact, Polki zajęły drugie miejsce. Jednak dobre wyniki nie obroniły drużyny przed zmianą w składzie.

Danuu żegna się z NAVI Javelins

Dosyć niespodziewane wieści dotarły do społeczności z obozu NAVI Javelins. Za pośrednictwem Twittera, Danuta “Danuu” Grajkowska poinformowała o pozostaniu wolnym agentem i opuszczeniy szeregów reprezentowanej do tej pory organizacji. Zawodniczka spędziła w drużynie rok i występ na ESL Impact w Katowicach był ostatnim oficjalnym meczem Danuty w dotychczasowej drużynie.

Trzeba przyznać, że ostatnie miesiące w wykonaniu NAVI Javelins były bardzo dobre. Polki wygrały rozgrywany na Bali IESF Worlds Championship oraz awansowały na finały ESL Impact rozgrywane podczas IEM Expo. Na swojej ziemi nasze reprezentantki zajęły drugie miejsce, przegrywając w finale z Nigma Galaxy. Mimo dobrych wyników, zmiany drużyny nie ominęły.

Co dalej? 

Na ten moment nie wiemy, kto dołączy do zespołu w miejsce Danuty “Danuu” Grajkowskiej. Organizacja ani zawodniczki nie odniosły się szerzej zmiany w składzie.

Aktualnie zespół NAVI Javelins wygląda następująco:

  • Karolina “Liina” Kasprzyk
  • Wiktoria “vicu” Janicka
  • Hania “Hanka” Pudlis
  • Angelika “Angelka” Kozłowska