Respawn.pl

Niko chce stworzyć bałkański superteam?

Autor: Maks Bartosik

Ciekawe informacje pojawiły się w kontekście dalszej przyszłości Niko. Według jednego z leakerów, gwiazdor G2 może chcieć stworzyć swój własny superteam!

Jeszcze dwa tygodnie temu wydawało się, że przyszłość Niko jest już przesądzona i Bośniak zostanie bohaterem rekordowego transferu do Falcons. Wszystko miało być już dogadane i czekaliśmy tylko na ogłoszenie transferu gwiazdy G2, jednak jak się ostatecznie okazało, Niko zdecydował się odrzucić ofertę Saudyjczyków i pozostać w G2.

Niko ma plan na G2?

Pozostanie Niko wcale nie oznacza jednak braku zmian w europejskiej formacji. Z składem G2 ma pożegnać się JKS, który według jednego z raportów wylądował na ławce rezerwowych. Teraz dodatkowo pojawiły się informacje, że Niko może planować stworzenie własnego składu w G2. Ten miałby być oparty na regionie z którego pochodzi Kovac – Bałkanów.

Obecnie trwają rozmowy w sprawie powrotu Nexy do składu. Obecny zawodnik OG, a w przeszłości in-game leader G2 jest Serbem, więc razem z Niko i Hunterem byłoby już trzech przedstawicieli Bałkanów. Czwartym ma zostać reprezentant Macedonii Północnej – Maden, który ponoć miałby zastąpić Hooxiego. Wtedy sytuacja w G2 będzie wyglądała tak – czterech zawodników z Bałkanów i Monesy. A warto pamiętać, że Rosjanie słyną z dobrych relacji z m.in. Serbami.

Jak informuje OverDrive w powyżej przytoczonym Tweecie, wizja bałkańskiego superteamu miała być jednym z powodów, dla których Niko ostatecznie postanowił zostać w G2.