Respawn.pl

Niko: I STAY!

Autor: Maks Bartosik

Nie wszystkich da się kupić za arabskie pieniądze! Gwiazda G2, Niko, który był przymierzany do transferu do Falcons poinformował dzisiaj, że zostaje w G2!

Saga z budowaniem superteamu Falcons, finansowanego przez saudyjskie pieniądze trwa bez końca. Najpierw do zespołu dołączył Zonic, który opuścił Vitality, a wczoraj organizacja przesunęła na ławkę wszystkich poza BOROSem. W ten sposób Saudyjczycy chcieli zwolnić miejsce dla nadchodzących czterech gwiazd, które miały stworzyć wielki superteam.

Jak się okazało, nie przewidzieli jednej rzeczy – że zawodnicy niekoniecznie pójdą za przelewami od bogatych szejków. Mowa o Niko, który miał być główną twarzą projektu Falcons i jego transfer był najgłośniejszym elementem tej sagi. Bośniak, przez wielu uznawany za najlepszego rifflera na świecie, poinformował dzisiaj, że zostaje w G2, odrzucając tym samym wszystkie spekulacje i raporty o dołączeniu do Falcons.

Z całej sytuacji postanowił zażartować oficjalny profil sekcji CS2 w G2, wstawiając pożegnalny filmik dla Niko, w którym na końcu Bośniak wchodzi i mówi, że “nigdzie ku*wa nie odchodzi”