Respawn.pl

Niko odejdzie z G2?! Na horyzoncie transfer do obecnej drużyny Mhl’a!

Autor: Maks Bartosik

Szufla na scenie CS2 dopiero co się zaczęła, a już nam się podoba! Tym razem pojawiły sie doniesienia o odejściu Niko z G2!

Końcówka października na scenie CS2 to prawdziwe szaleństwo i nie chodzi o poziom rozgrywanych meczów. Od kilku dni obserwujemy kolejną w tym roku shufflę transferową, która na ten moment może przebić nawet tę wakacyjną. Doszło już do zmian w Heroic, NAVI i Cloud9, a teraz szykują się także odejścia z G2!

Gwiazda G2 twarzą Falcons?

Od kilku tygodni mówi się o tym, że saudyjska organizacja, Falcons, zamierza zbudować dream team w CS2. Cały skład miałby zostać oparty na obecnej gwieździe składu Falcons, Borosie, a wśród kandydatów do dołączenia wymieniano m.in. Cadiana czy S1mple’a. Teraz do tego grona dołączył także Niko, który według Harumiego ma dołączyć do Falcons i być jedną z twarzy budowanego za pieniądze szejków dream teamu.

Gdyby te doniesienia się potwierdziły, to Niko rozstałby się z G2 po niemal dokładnie trzech latach gry dla hiszpańskiej organizacji. Bośniacka gwiazda dołączyła do niej dokładnie 28 października 2020 roku, a więc za dwa dni minie trzecia rocznica tego transferu.